22 Mart 2017 #8097244

Peugeot Bijon Anahtarı Kırıldı!

Partner TPE 2013 model sıfır aracımın ilk lastik değişiminde bijon anahtarı kırıldı. Bu kadar basit bir lastik sökme anahtarı görmedim. Düşünün lastiğiniz patladı. Ama anahtarın bijonu çevirmeye gücü yok elinizde anahtar kırılıyor.

Mustafa 8.314 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı18 Aralık 2017

    İlginize teşekkürler. Peugeot üzerine düşeni yerine getirmiştir

  • Mustafa11 Nisan 2017

    Üç bijonu söken anahtar dördüncü bijonda kırılıyorsa ve Peugeot genel Müdürlüğü fabrikamızla görüştük; fabrika lastik serviste takılmadığından çok sıkılmıştır. Yoksa bizim lastik sökme anahtarlarımız çok mükemmel demişler. Bunu test etmekte acizseniz servise gelen araçların anahtarlarını kontrol ettirin servis ağlarınız size anahtarınızın alimiyon gibi hemen yamulduğunu söyleyecekler. Bundan emin olun ve kıvırmayı bırakın. Kırılan anahtarın yerine mükemmel olan anahtar gönderinki en azından anahtar yeri boş kalmasın

  • Peugeot Temsilcisi22 Mart 2017

    Sayın Mustafa Ö., Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr "Not: Peugeot Müşteri İlişkileri’ne Geçici Bir Süre İçin Aşağıdaki Numaradan Ulaşabilirsiniz. 0850 210 8342"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön