sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Peugeot 508 Eğik Tavan

Aydin Aydin09 Ocak 15:20

14.11.2019 tarihinde hayranlıkla aldığım 2019 Model Peugeot 508 marka aracımı teslim aldıktan 1 hafta sonra tavan sacının 7mm sol tarafının eğik olduğunu fark ettik. Videolarda da belirttiğimiz üzere maalesef 0 Kilometre aldığımız aracın tavanın şoför tarafı diğer tarafa göre girintili ve bunu geriden baktığın zaman bariz bir şekilde görebiliyorsun. Gerek bayi gerek Peugeot firmasıyla yaptığımız görüşmelerde yaklaşık 2 aydır bir neticeye varamadık. Böyle bir hatanın telafisi olamayacağı için aracımın değiştirilmesi talebimizi henüz ciddiye alan olmadı. Sorunun çözülmemesi durumunda artık gidip bayiye bırakmayı düşünüyorum aracımı. Şimdilik sabırla Peugeot firmasının kendisine yakışanı yapmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

Peugeot Logo Peugeot 09 Ocak 18:09

Sayın Aydın K., Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hamit 1 ay önce  

    Merhaba aynı sorun bende de var. Bayide baktığım 2 araçta da vardı. Bayi - servis bilmiyor. Ama bu denli bir hata olacağını düşünmüyorum. Muhtemelen bir bildikleri vardır diye düşünüyorum.

  • profile-icon Ali 22 Nisan 00:26  

    Yazık tam 508 alma kararı vermiştim asla almam

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler