31 Temmuz 2017
Yorum Yap
#9016259

Peugeot 207 Takviyeli Direksiyon Arızası ve Servis Personellerinin Kaba Davranışları!

Yaklaşık 4 ay kadar önce almış olduğum 2011 model Peugeot 207 aracımda üretim hatası olan ve hemen her 207 kullanıcısının yaşamış olduğu "Takviyeli Direksiyon Arızasını" bende yaşamış bulunmaktayım. 130 km/h ile giderken birden direksiyonum kilitlendi ve sertleşti üretim hatası olan bir sorun yüzünden hayatım tehlikeye düşmüş oldu. Çorlu Peugeot Gören Otomotiv "iş ahlakından yoksun personelleri" tarafından terslenerek bu sorunun ücretli yapılacağı konusunda bilgilendirildim. Bu üretim hatası olan arızanın bir an önce giderilmesini ve Peugeot Gören Otomotiv çalışanlarının da müşteri ilişkileri konusunda eğitilmesini talep ediyorum. Aracımı seviyorum fakat bu şekilde ilgisiz bir servis ağı olan markanın aracını kullanmak istemiyorum, sorunumun giderilmemesi halinde aracımı satıp başka markalara yöneleceğim.

Samet 7.459 Okunma

Cevaplar

  • Samet03 Ağustos 2017

    Iletisime falan gecen olmadı, ne Peugeot arabasini ne de Peugeot servislerini kimseye önermiyorum. Insanlarda kotu imaj birakiyorsunuz, biraktiriyorsunuz.

  • Peugeot Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Sayın Samet Ç. , Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler