Peugeot Devir Şikayetleri

(20 şikayet)

Kerem'in Teşekkür Mesajı

Süreç biraz uzun olsa da sonuç tatmin edici. Teşekkürler.
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

01 Kasım
Peugeot

2015 model Peugeot Bipper comfort pluse aramı 10 günde bir yetkili servise partikül dolduğu için götürüyorum servis yetkilileri devirsiz kullanıldığı için dolduğunu söylediler uzun yol yapmamı söylediler bu ara…

07 Eylül

Harun'un Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

18 Temmuz

Zülfü'nün Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim bütün sorunlarımı halletiniz çok sağ olun özellikle ustaları ve müşteri hizmetleri
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

19 Ocak

Caner'in Teşekkür Mesajı

rds problemi Geçte Olsa Düzeltildi. Servis Çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Yalnız bu seferde ekran ışığını kısıp arttırma bozuldu. Doğru Yazılımı bulana kadar Peugeot daha çok uğraşacak anlaşılan.
18 Ağustos 2017
Peugeot

Fren balatalarını Ankara'da ki ABC Peugeot servisinde 15.06.2013 tarihinde fren …

02 Ağustos 2017

Gökhan'ın Teşekkür Mesajı

Çözüm; Aracın sorunu konjektör denilen şarj dinamosunun üzerindeki parça daymış bugün sanayide ustaya gösterdim arıza esnasındaki ölçümde 17 volt, arıza yokken 14 volt ölçüm aldık. Kısacası konjektör arızalı gerilim yükseldikçe araç sapıtıyor devir sıfırlanması, airbag, ABS, stop ne varsa yakıyor. Servis hatalı tespiti ve beni uğraştırma sına rağmen iade talebimi kabul etti. İstanbul Peugeot ana servisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Çanakkale Peugeot servisine yapmış olduğu hata karşısında göstermiş olduğu tutumu kınıyorum. Umarım bu hata ile karşılamaz karşılaşanlar daha az uğraşır.
28 Haziran 2017

Ceyda'nın Teşekkür Mesajı

Merkezde Volkan Bey olmak üzere, Antalya Haşim Balaban Servis ve Satışta çalışan herkes çok ilgilendi. Sıkıntı henüz giderilmedi, gelecek güncellemeyi bekliyoruz. İletişim halindeyiz. Özellikle Volkan Bey'e teşekkür ederiz. İlgisi, konuşması, tarzı, adım adım bilgi vermesi bizi çok mutlu etti. Peugeot'ya da satıştan sonra araçlarının arkasında olmasından ötürü teşekkürler.
21 Haziran 2017
Peugeot

2009 model 308 sw aracımı geçtiğimiz hafta Peugeot nev serviste debriyaj balatas…

13 Mart 2017
Peugeot

2012 ve 2014 olmak üzeri 3 adet boxer aracımız var 2012 4 senedir devir saati kendiliğinden yükseliyor ve akünün altın dan vurma sesi geliyor ve bu arıza tespit edemiyorlar ve 4 senedir Niğde Mersin arası yol ç…

07 Eylül 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları