Peugeot Bedel Şikayetleri

(30 şikayet)

Ulaş'ın Teşekkür Mesajı

İlgili şikayet mesajımı Peugeot Genel Müdürlükten Bölge sorumlusu Ercan bey dikkate alarak çözüm sürecini gerçekleştirdi. Anlayış, ilgi ve Çözümleri için Bölge Sorumlusu Ercan bey' e teşekkür ederim.
29 Kasım 2018
Peugeot

1. Peugeot Nev Otomotiv’den 04 Mayıs 2016 tarihinde Peugeot 5008 Allure aracımı aldım. Aracımın garanti süresini ekstra ücret ödeyerek 2 yıl da uzattım yani aracımın garanti süresi devam etmektedir. 2. Aracımda…

19 Ekim 2018

Hasan'ın Teşekkür Mesajı

Peugeot genel merkezine ve Göral Otomotiv e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum
15 Eylül 2018

Esin'in Teşekkür Mesajı

Beklentim karşılanmamış olsa da, firma yetkililerinin olumlu yaklaşımları, alternatif çözüm önerileri ve mantıklı açıklamaları dolayısıyla teşekkür ediyorum.
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Nisan 2018

Münir'in Teşekkür Mesajı

Merhaba, Peugeot Türkiye konu ile yakınen ilgilendi. Çözüm odaklı ilgileri açıkçası beni şaşırttı. Buradan özellikle yetkili Güner hanımada ayrıca teşekkür ederim.
27 Şubat 2018

Hakan'ın Teşekkür Mesajı

Ayrıca ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
13 Şubat 2018

Alper'in Teşekkür Mesajı

Başta müşteri yetkilisi Ali Bey, Van Sevimli Peugeot yetkili servis müdürü İlker Bey ve Usta şefi Metin Bey olmak üzere emeği geçen tüm Peugeot ailesine teşekkür ederim.
19 Aralık 2017

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Can otomotivden aradılar. Kendileri ile test sürüşüne çıktık. Gerçekten ilgilendiler ve sorunumu çözme yolunda büyük bir aşama kaydettik. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Can Otomotivden Adem ve Tamer Bey'e ve Psa grubundan Ercan Bey'e de çok ama çok teşekkür ederim. Kendisi gerçekten çözüm odaklı birisi.
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Kasım 2017
Peugeot

ABC Peugeot Ankara Bayiden özellikle kırmızı renk bir 3008 beğendik ve satış müdürünün uyarısıyla bedelinin 3/2 sini peşinat olarak yatırdık. (söylense tamamınıda yatırabilirdik) Aracı almak için aradığımda biz…

27 Ekim 2017

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler
Peugeot

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

05 Eylül 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları