09 Aralık 2014

Peugeot Yetkili Servis Hizmet Kusuru.

Peugeot 206 2003 otomatik haziranda aldığım aracımı gürültülü çalıştığı için 200 km uzak yetkili servise götürdüm. 9'da bıraktım, 2,5'da aracın kalması lazım dendi. Nesi var diye sorup sıkıştırdığımda hık mık edilerek motoru açmamız lazım gibi kaçak cevaplar verilince şüphelendim. Bilgisayara sokuldu denince ne arıza gösteriyor denilince cevap verilemedi.

Ayar yapıldı denilerek ücreti alındı. Aracımı alarak ayrıldım. Peugeot Merkeze şikayet yazınca: 1. ilk önce delta servis tarafından arandım. Ben anlatınca usta dahil hatalarını kabul ettiler. Hiçbir çözüm sunmadılar. 2. Peugeot Türkiye tarafından aynı muameleye uğradım. Bir özür bile dilenmedi.

Fatih 3.790 Okunma

Cevaplar

  • Fatih10 Aralık 2014

    Mesaj yeri dar geldiğinden yazamamışım. Zonguldak Ereğli Delta Yetkili Servisi en basit sanayici ustanın bile yapmayacağı bir kazıklama yöntemine girişti. Aracım bilgisayara sokuldu dendiği halde tarafıma şu arızalar diye bir rapor verilmedi. Telefonda bunu söyleyince de suçlarını kabullendiler. Ancak Peugeot Türkiye de bu servisle ilgili ve mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili hiçbir şey yapmamıştır. Peugeot yetkili servisleri adam kazıklamaya çalışıyor. Kesinlikle uzak durulması lazım. Güvenilecek bir yer kalmamış. Giden zamanıma mı acıyayım. O kadar masrafıma mı acıyayım. Arızamla ilgili hiçbir şey yapamadım ona mı yanayım bilemedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön