19 Nisan 2017

Peugeot Sözünde Durmuyor.

Peugeout sözünde durmuyor.
İzmir bayii Halil Öztürk servisine klima sorunu için gittim. Servisten çıktıktan sonraki günlerde telefonla Peugeout 'dan aradılar ve müşteri memnuniyeti anketi yaptılar. Puanlama yapmam istendi bende servis müdürü S**beyin ilgisinden dolayı 10 puan verdim. Daha sonra bana "ilk bakımda yağ ücreti ödemeyeceğim" belirtildi. Şimdi bakım yaptırmak için Halil Öztürk servisini aradığımda ise böyle bir şeyin olmadığını söylediler.

Peugeout merkezine durumu ilettiğimde de sonuç değişmedi, olayı bayiye mal ettiler oysa ben Peugeout markasının müşterisiyim ve adı geçen servise onların yetkili servisi diye gittim.

Görüşme kayıtlarının dinlenmesini talep ettim, cevap kayıt yok. Dünyanın sayılı otomotiv şirketlerinden biri olan Peugeout bu tavrını Avrupa ya da Amerika da sergileyebilir miydi, müşterisinin aldatılmasına razı olabilir miydi?

Ender 6.521 Okunma

Cevaplar

  • Peugeot Temsilcisi20 Nisan 2017

    Sayın Ender A., Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön