21 Mayıs 2013

Peugeot Kasko Masrafı Karşılamayınca Aracım Parçalandı!

2008 yılında Konya'da bulunan Uyararslan Peugeot - Musa Uyararslan'ın sahip olduğu firmaya kaza yaptığım aracımı teslim ettim. Bir gün sonra Kasko şirketinin tayin etmiş olduğu ekspertiz yetkili servise geliyor ve araç üzerinde yaptığı tespit neticesi tamiri için 5 sayfa onay raporu hazırlıyor.

Yetkili servis daha sonra ekspertiz'in onay raporunu aldıktan sonra aracımın tamirini gerçekleştiriyor ve hesabı olması gerekenden fazla şişirmek suretiyle Kasko şirketi'ne fatura ediyor. Kasko şirketi şişirilen hesabı görünce hasar tazminatını ödemekten imtina ediyor. Buna sinirlenen Uyararslan Peugeot Servisi aracın hasar giderlerini benden talep etmeden komple parçalıyor.

Ömer 959 Okunma

Cevaplar

  • Peugeot Temsilcisi08 Haziran 2013

    Konu ile ilgili şahsın yazmış oldukları gerçeği yansıtmamaktadır.Konu ile ilgili Konya mahkemleri tarafından hukuki süreç devam etmek ile birlikte söz konusu şahıs ile ilgili tazminat davası açılmış olup , ilgili şahsın bahsetmiş olduğu araç kasko tarafından hasar ödemesi yapılmayacağının bildirilmesinden dolayı , ayrıca aracın üzerinde birçok sayıda haciz ve yakalama kararı olmasında araç onarılmadan , hasarlı bir şekilde Konya emniyet yetkililerine teslim edilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön