Peugeot Ayıplı Mal Satışı.

Engin E. |

2015 Eylül ayında sıfır aldığım Peugeot Partner TEPEE marka araç, bayiden çıkıp evime gitmeden bozuldu. O günden bugüne araçta değişmeyen mekanik parça kalmadı. Süspansiyonlar, takozlar, 4 kez ön diskler, direksiyon kutusu, vs. sorun hala bulunamadı. Kendilerinden değişim talebi istedim "olmaz" dediler sonra hakkımı Tüketici Mahkemesinde aramaya başladım. Dava açtıktan 7 ay sonra beni aradılar. Tarafıma teklif sundular Peugeot 2016 model araç vereceklerini, benden de model fiyat farkını istediklerini söylediler. Bu beni çok rahatsız etti. Nedeni ise 2015 Eylül ayından 2 ay önce siparişini ve ön ödemesini yaptığım Peugeot araca 6000.00 TL'ye yakın tarafıma zammı yansıttılar, kabul etmeyebilirdim ama ettim. Mahkeme ve avukat masrafları var bir de tekrardan sanki keyfi değişim olacak benden model farkı istiyorlar.

Ben bu kadar ilgisiz, güven vermeyen bir firma görmedim. Aracın sorununu ya bulsunlar ya da olamıyorsa bana belge versinler.

Etiketler :

Yetkili Servis Kabul

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  09:35

  Engin Bey,

  Aracınızla ilgili ilettiğiniz sorun Müşteri Memnuniyeti ilkemizin çerçevesinde ivedilikle ele alınıp sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.