Peugeot 208 Aracımın Fabrikasyon Sorunları Var.

Kemal D. |

Aldığım günden beri yaşadığım sıkıntılar beni arabamdan soğutmuş durumda. Aldığımın ilk ayında motor kulağının gevşek olması nedeniyle servise vermiştik daha sonra araç donanımında fabrika hatası nedeniyle bir sürü problem yaşamış bulunmaktayım ve aracım şuanda Kayseri servisinde aracımın problemi tespit edilemediğini söyleniyor.

İki gündür benim hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmediği gibi kat kat artırılmakta. Bundan şu anlaşılmakta satın aldığım araç yeterli kontrollerden geçmemiş olduğu anlaşılıyor. Bu aşamadan sonra kesinlikle aracımın bütün kalite kontrolleri tamamlanmış bir araçla değişmesini talep etmekteyim. Konu ile ilgili tarafıma ivedilikle dönülmesini istiyorum.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Kemal D.
    23 Şubat
    11:48

    Şuanki durumumuz araçta sorun olmadığına dair belge alıp ve bu zamana kadar 2 kez cam suyu sıkacağının tıkanması 1 kez arka bagaj kısmındaki cam plastiğin sert plastikten yapıldığı için kırılması. Ve motor kulağınıngevsek olması hakkındaki belgeleri alıp tüketici haklarına şikayetine ve araç değişimden vazgeçip faiz ile paramın iadesine karar vermiş bulunmaktayım. Sizlerde aynı problemi yaşıyorsunudur muhtemelen peşinden koşun 32 milyara 0 araba alıyoruz kafamız rahat etsin diye demek ki Peugeot tan uzak durmak gerekirmiş Kusura bakma bilemedik senin bu kadar duyarsız olduğunu umarım sizlerde aynı hataya düşmezsiniz...