23 Şubat 2015

Peugeot 208 Aracımın Fabrikasyon Sorunları Var.

Aldığım günden beri yaşadığım sıkıntılar beni arabamdan soğutmuş durumda. Aldığımın ilk ayında motor kulağının gevşek olması nedeniyle servise vermiştik daha sonra araç donanımında fabrika hatası nedeniyle bir sürü problem yaşamış bulunmaktayım ve aracım şuanda Kayseri servisinde aracımın problemi tespit edilemediğini söyleniyor.

İki gündür benim hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmediği gibi kat kat artırılmakta. Bundan şu anlaşılmakta satın aldığım araç yeterli kontrollerden geçmemiş olduğu anlaşılıyor. Bu aşamadan sonra kesinlikle aracımın bütün kalite kontrolleri tamamlanmış bir araçla değişmesini talep etmekteyim. Konu ile ilgili tarafıma ivedilikle dönülmesini istiyorum.

Kemal 27.773 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 07 Mart 2017

    Evet arkadaş aracımız 1 ay kaldıktan sonra tekniker olarak atadiklari Emre bey geldi parcadan kaynaklı sorun olabilecegi ve parçanın değişmesi gerektiğini belirtti. Parça degistı sonuç mu? Sonuç trajik komik araç eski arası devam etmekle birlikte farklı sesler oluştu. Maldaki gizli ayıptan dolayı tazminat davası acaçalım avukatim ile bizzat görüştüm. Yazık bu markaya araBa yapmasını bilmiyor iseniz yapmayın. .

  • Kemal 23 Şubat 2017

    Evet aracımızı aynı sorundan dolayı bir kez daha götürmüş bulunmaktayım Yaklaşık aracımız 1 aydır Serviste yatmakta bayi yapamadı İstanbul dan Yetkili gelip bakacak dendi 1-2 haftaya kadar gelir dendi Fakat bunun yanı sıra ne araç temin edildi ne de başka bir şey 2 hafta oldu 1 ay ve sonunda bugün geldiler bakalım bundan sonra ne olacak Şaka gibi...

  • Kemal 23 Şubat 2015

    Şuanki durumumuz araçta sorun olmadığına dair belge alıp ve bu zamana kadar 2 kez cam suyu sıkacağının tıkanması 1 kez arka bagaj kısmındaki cam plastiğin sert plastikten yapıldığı için kırılması. Ve motor kulağınıngevsek olması hakkındaki belgeleri alıp tüketici haklarına şikayetine ve araç değişimden vazgeçip faiz ile paramın iadesine karar vermiş bulunmaktayım. Sizlerde aynı problemi yaşıyorsunudur muhtemelen peşinden koşun 32 milyara 0 araba alıyoruz kafamız rahat etsin diye demek ki Peugeot tan uzak durmak gerekirmiş Kusura bakma bilemedik senin bu kadar duyarsız olduğunu umarım sizlerde aynı hataya düşmezsiniz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön