17 Mart 2015

Petrol Ofisi İstasyon Wc Bir Senedir Arızalı!

Türkiye'nin önde gelen turizm merkezi Marmaris'in tam göbeğinde bulunan Çoban Tur. Ltd. Şti.'ne ait akaryakıt istasyonunun WC'si geçtiğimiz sene Nisan ayından beri arızalı. Türkiye'nin vitrini olarak kabul edeceğimiz bu bölgede Petrol Ofisi gibi bir firmanın da bu vitrinde bu şekilde temsil edilmesi hoş olmasa gerek, umarım bu sezonda bu arıza giderilir ve Türkiye'de akaryakıt istasyonları arasında önde gelen bir markanın özellikle WC konusunda gösterdiği hassasiyet ve her sene sektörde yılın markası seçilmesi başarısı bu firmaya bu konunun ne kadar önemli olduğu konusunda bir ders olur.

Ugur 389 Okunma

Cevaplar

  • Petrol Ofisi Temsilcisi30 Mart 2015

    Petrol Ofisini tercih ettiğiniz ve deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Başvurunuzun ilgili birimlerimize iletildiğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55

  • Ugur30 Mart 2015

    Firma bugün dönüş yaptı istasyonun yoğunluğu sebebi ile sadece yakıt alan müşteriler kullanabilirmiş, durumun aciliyetine göre de kullandırabilirlermiş yani durum gerçekten acilse ve inandıramaz iseniz istasyon batacak:-) Bu son sözüm firmanın başarılarının devamını diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön