11 Şubat 2014

Petrol Ofisi İndirim Kampanyasını Uygulamıyor

Ben Isparta'nın Yalvaç ilçesinde ikamet eden biriyim. Geçen ay Petrol Ofisin Pocell tarifesine geçerek positive kart sahibi oldum. Bana verilen positive karta göre litre bazında 0,15 TL'lik yakıt indirimi kullanmaya hak kazandım. Ancak ikamet ettiğim yerdeki Petrol Ofisinin bu kampanya ya dahil olmaması ve yakınlarda (100 km çapında) başka bir Petrol Ofisi'nin olmaması nedeni ile bu kampanyadan yararlanamıyorum.


Positive kartın bütün Petrol Ofislerinde geçerli olmadığına dair, ne Pocell yetkililerinden ne de resmi sitesi Poas.com.tr adresinde açıklayıcı bilgi bulunmamaktadır. Aksine hepsinde geçerlidir denilmiştir. Bu durumda ben ve benim gibi tüketicilerin mağduriyeti söz konusudur.

Mustafa 261 Okunma

Cevaplar

  • Petrol Ofisi Temsilcisi20 Şubat 2014

    Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

  • Mustafa17 Şubat 2014

    Petrol Ofisi şikayet maillerime çok kısa zamanda geri dönüş yaptılar bu yönden kendilerini takdir ediyorum. Ama çözüm odaklı olduklarını söyleyemem. Laf olsun diye arandım diyebilirim. Sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını şube ile alakalı olduğunu söylediler. Anlayamadığım konu bana kart veren PO, bana kampanya tahsis eden PO, benden taahhüt alıp imza alan PO, ama ben muhatap değilim diyor bu da ayrı bir saçmalık. Ben kampanyayı şubeden alacak olsaydım şube sahibine giderdim. Konuşmalarından anladığım kadarıyla yolda her PO da durup siz kampanyalara dahil misiniz değil misiniz diyerek soracak ve sokak sokak kampanyalı PO arayacakmışım. sonuç olarak ben sorunuma çözüm bulamadım....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön