15 Mart 2013

Petrol Ofisi Bayideki Türk Bayrağı!

Ankara Çankaya Yıldız Poaş şubesinin sınırları dahilinde bulunan büyük bayrak direğindeki
Türk bayrağımız indirildi ve 1 aydır yok. 12 Mart gibi bir günde bile bayrağın göndere çekilmemesi bana ve çevreme bir Türk olarak büyük rahatsızlık verdi. Konu ile ilgili Poaş'a yazılı şekilde başvurmama rağmen geri dönüş olmadı ve bir muhatap bulamadım.

Alper 137 Okunma

Cevaplar

 • Alper22 Mart 2013

  Az önce müşteri hizmetleri ile tekrar bir görüşme yaptım ve bana karşımda kuran ve boş bulunan bayrak direğine "ilgili şube ile görüşüldü bayrak asıldı" diye bilgi verildi. Ben artık müşteri hizmetlerinin hiç bir çözüm gerçekleştiremeyeceğini anlayarak İlgili şubenin telefonunu alarak şahsen müdürü ile görüştüm. Bana müşteri hizmetlerinin 2 haftadır yapamadığı şekilde detaylı olarak olayı ve durumu anlattılar ve sağolsunlar en az benim kadar hassaslar. Ben tüm bunlardan sonra PETROL OFİSİ'ne değil Turan Güneş Bulvarı şubesinin yetkilisi beyefendiye teşekkürlerimi borç bilirim.

 • Alper22 Mart 2013

  Ben artık cevap istiyorum bir şubeyi arayıp 30 saniyede bilgi almak günler mi sürer ??? Şikayetçi olan bir başka arkadaşımı da arayıp O BAYRAK DİREĞİ DEĞİL PARATONER demişsiniz. Çocuk mu kandırıyosunuz. Bayrak asılı haliyle bir dünya fotograf da mevcut bende sizin paratoner dediniz haliyle de bir dünya fotoğraf mevcut.

 • Alper21 Mart 2013

  Az önce PO müşteri hizmetleri tarafından arandım. Adresle ilgili inceleme yapacaklarını ve tekrar en kısa sürede bilgi vereceklerini ilettiler. Henüz net bir yanıt almak için beklemekteyim.

 • Alper21 Mart 2013

  Ankara Çankaya Yıldız Poaş şubesinin sınırları dahilinde bulunan büyük bayrak direğinde ki Türk bayrağımız indirildi ve 1 aydır yok. 12 Mart gibi bir günde bile bayrağın göndere çekilmemesi bana ve çevreme bir Türk olarak büyük rahatsızlık verdi. Konu ile ilgili Poaş'a yazılı şekilde başvurmama rağmen geri dönüş olmadı ve bir muhatap bulamadım.

 • Alper20 Mart 2013

  Siz kime bilgilendirme yaptınız yalan beyanda bulunuyosunuz ?

 • Petrol Ofisi Temsilcisi18 Mart 2013

  Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön