You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.
Petrol Ofisi ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi

Ankara Petrol Ofisi Mağduruyum

776görüntüleme
Merve
Merve 24 Haziran 17:08
videoplayer-icon

08.06.2022 tarihinde Petrol Ofisi'nden aldığım benzin yüzünden aracım arızalandı. Detaylı analize gönderilen aracımdan çıkan benzinin içerisinde su dahil araca zarar verecek sakıncalı maddeler bulunmuştur. Benzini aldığım petrolde tüm kamera görüntüleri yaşadığım mağduriyeti apaçık gösterdiği halde bana yalnızca servisin çıkarttığı faturanın ve aldığım kusurlu benzinin ücretini ödemeyi teklif ediyorlar. Bu durum yüzünden neredeyse teklif ettiklerinin iki katı kadar masrafım oldu. Ne yazık ki her gün artan benzin fiyatları yüzünden zaten zararım olacak bir de kaybımın yarısını teklif etmeleri...! Aldığım petrole o gün içinde gittiğimde hiç ilgilenmeden müşteri hizmetlerine yönlendirmeleri, müşteri hizmetlerinin sürekli aynı tavırla 30 iş gününde sonuçlanacak demeleri. Profesyonel olduğunu düşündüğüm bir kurumdu Petrol Ofisi. Benimle beraber aynı gün aynı petrolden benzin alan diğer mağdurlar ile görüşme sağladım çok yakında hukuki süreci başlatacağız mağduriyetimizin tamamı giderilmezse. Yakışmadı Petrol Ofisi, güveninizi tamamen yitirdiğiniz.

Ankara Petrol Ofisi Mağduruyum
videoplayer-icon
Ankara Petrol Ofisi Mağduruyum
videoplayer-icon
Ankara Petrol Ofisi Mağduruyum
+2

Gelişme
Gelişme

2 hafta önce
Ek
videoplayer-icon
Ek
videoplayer-icon
Ek
 
1658925466345.analiz-raporu-po-404966-k2h0r.pdfpdf
 
1658925464613.sozde-odeme-yapacaklari-belge.pdfpdf

08.06.2022 tarihinde aracıma zararlı benzin koydukları kendi analiz raporlarında mevcut olduğu halde Petrol Ofisi hala ödememi yapmadı. Müşteri ilişkilerindeki birbirinden etkisiz arkadaşlar sürekli biz iletiyoruz deyip hiçbir şey bilmiyorlar ve hep şikayetiniz neydi sorusu? 49 gündür aynı sorunu iletiyorum sürekli oyalamak için IBAN numaram alınıyor fakat herhangi bir gelişme yok. Verdikleri zarardan daha eksik bir ücret yatırmalarını kendileri gibi karaktersiz bireyler ile uğraşmamak adına artık geçiyorum... Verecekleri eksik ödemeyi bile yapmayan kurumsal bir firma olduklarını söyleyen Shell, Opet vs gibi firmaların yakınından uzağından geçemeyecek bir kurumdur. Yasak süreci başlatabilmem için gönderdiğim ve ellerine ulaştığından emin olduğum belgelerimi geri gönderin dediğimde elimize daha önce ulaştı efendim evet dedikleri belgelerin ulaşmadığını söyleyecek kadar da çiğler... Şeref ahlak ve karakterden yoksunsunuz!

4 hafta önce
Ek
videoplayer-icon
Ek
videoplayer-icon
Ek
+5
 
1658147816352.servis-tarafindan-aracimi-teslim-almam-icin-odedigim-fatura.pdfpdf

Petrol Ofisi 30 iş gününü geçtiği halde aracıma verdiği hasarın ödemesini hala yapmadı. Hukuki süreç yarın itibari ile başlayacaktır. Arkadaşlar petrol ofisinden lütfen benzin almayın ikinci defa aynı sorunu yaşadım ve mağduriyetim hala giderilmedi. Bağlıca Petrol Ofisi-AHİ mesut Petrol Ofisi Özellikle Ankara da dikkat edeceğiniz noktalar.

Petrol Ofisi Logo
Petrol Ofisi24 Haziran 18:00

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz geri bildirimi ilgili birimlere iletilmiş ve detaylı olarak inceleme başlatılmıştır. Yaşadığınız sürecin koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüşmesi öncelikli hedefimizdir. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.petrolofisi.com.tr’de yer alan İletişim Formu’ndan veya 0800 211 02 29 / 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat) numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi

Petrol Ofisi Logo
Petrol Ofisi24 Haziran 18:00

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili irtibat telefonunuz aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

Merve
Merve08 Temmuz 14:20

Sorunum hala çözülmedi ve tarafıma hala herhangi bir ödeme yapılmadı. Tüm sosyal medya kanalları üzerinden ve resmi kanallar üzerinden mağduriyetimi yeniden dile getirip hukuki süreci başlatacağımdan şüpheniz olmasın. Beni mağdur ettiğiniz kredi kartı ödememin geçmesi ve yasal faiz süreci başlatıldığı İçin onlarında talebimde belirteceğim.

Merve
Merve2 hafta önce

8 saat önce Ek videoplayer-icon Ek videoplayer-icon Ek 1658925466345. Analiz-raporu-PO-404966-k2h0r. Pdfpdf 1658925464613. Sözde-ödeme-yapacaklari-belge. Pdfpdf 08.06.2022 tarihinde aracıma zararlı benzin koydukları kendi analiz raporlarında mevcut olduğu halde Petrol Ofisi hala ödememi yapmadı. Müşteri ilişkilerindeki birbirinden etkisiz arkadaşlar sürekli biz iletiyoruz deyip hiçbir şey bilmiyorlar ve hep şikayetiniz neydi sorusu? 49 gündür aynı sorunu iletiyorum sürekli oyalamak için IBAN numaram alınıyor fakat herhangi bir gelişme yok. Verdikleri zarardan daha eksik bir ücret yatırmalarını kendileri gibi bireyler ile uğraşmamak adına artık geçiyorum... Verecekleri eksik ödemeyi bile yapmayan kurumsal bir firma olduklarını söyleyen ***  vs gibi firmaların yakınından uzağından geçemeyecek bir kurumdur. Yasak süreci başlatabilmem için gönderdiğim ve ellerine ulaştığından emin olduğum belgelerimi geri gönderin dediğimde elimize daha önce ulaştı efendim evet dedikleri belgelerin ulaşmadığını söyleyemiyorlar...  

Merve
Merve2 hafta önce
 
ankara-petrol-ofisi-magduruyum-2.pdfpdf
 
ankara-petrol-ofisi-magduruyum-1.pdfpdf

08.06.2022 tarihinde aracıma zararlı benzin koydukları kendi analiz raporlarında mevcut olduğu halde Petrol Ofisi hala ödememi yapmadı. Müşteri ilişkilerindeki birbirinden etkisiz arkadaşlar sürekli biz iletiyoruz deyip hiçbir şey bilmiyorlar ve hep şikayetiniz neydi sorusu? 50 gündür aynı sorunu iletiyorum sürekli oyalamak için IBAN numaram alınıyor fakat herhangi bir gelişme yok. Verdikleri zarardan daha eksik bir ücret yatırmalarını kendileri gibi karaktersiz bireyler ile uğraşmamak adına artık geçiyorum... Verecekleri eksik ödemeyi bile yapmayan kurumsal bir firma olduklarını söyleyen Shell, Opet vs gibi firmaların yakınından uzağından geçemeyecek bir kurumdur. Yasak süreci başlatabilmem için gönderdiğim ve ellerine ulaştığından emin olduğum belgelerimi geri gönderin dediğimde elimize daha önce ulaştı efendim evet dedikleri belgelerin ulaşmadığını söyleyecek kadar da çiğler... Şeref ahlak ve karakterden yoksunsunuz! Elinize ulaşmadığını söylediğiniz belgeler genel müdürlükteki çalışanlarınızdan 27 Haziran 2022 tarihinde 09:42 de emin alpay tarafından teslim alınmış olmaktadır.

Merve
Merve2 hafta önce

"Geri bildiriminizle ilgili irtibat telefonunuz aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır." şeklinde yazdığınız cevaplar gerçek değildir. Hiçbir şekilde arama yapılmıyor ve bilgi verilmiyor.

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler

profile
 • 104görüntüleme
 • 10 Haziran 20:38
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Petrol Ofisi Pompa Benzin Fiyatı

Türk Petrol Ofisi litre fiyatlarında farklı rakamla (anlaşılmayan sadece dikkat edersen anlaşılır) benzin veriyor. Kişi başı insanı batırmaz ama milyonlarca insanı düşünün .26.360 ve 26.363 TL (litre fiyatı) Selway Esas Petrol.

Devamını oku
profile
 • 342görüntüleme
 • 31 Mayıs 20:48

Petrol Ofisi Yağ Değişim Aldatmacası

Petrol Ofisi istasyonunda yağ değişim aldatmacası yaşadım, mağdurum. Petrol Ofisi kalitesine güvenerek yağ değişimi için Mercan şok /büyükesat/Çankaya/Ankara istasyonuna girdim. Çalışanların Petrol Ofisi çalışanı, fiyatların da market fiyatları olduğunu düşünerek yağ değişimini ve fiyatı onayladım. ...

Devamını oku
profile
 • 182görüntüleme
 • 30 Nisan 01:11

Petrol Ofisi İşletmesinin Zam Beklemesi.

Merhabalar 29.04.2022 tarihinde bayram iznimi kullanmak için saat 23.45 de yolla çıktım. Aracımın benzin ihtiyacı için Çanakkale merkez Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Bulvarı no 88 de bulunan Petrol Ofisi benzin istasyonundan benzin almak istedim baştan hiçbir şey anlamadım pompa görevlisi hiç ilgilenmed...

Devamını oku
profile
 • 523görüntüleme
 • 11 Kasım 2021 09:21

Petrol Ofisi K. Benzin Pompa Fiyatları Kars Merkezde Farklı

Kars merkez Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde bulunan Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Den 11.11.2021 tarih 08.16 saatinde 36 *** 752 plakalı aracıma k. Benzin aldım. Petrol Ofisi resmi internet sitesinde Kars merkez pompa fiyatı 8,36 TL olan k. Benzini, bayiniz 8,68 TL de...

Devamını oku
profile
 • 590görüntüleme
 • 03 Kasım 2021 22:33

Petrol Ofisi Müşteri İle Sözlü Temasta Tersliyor

Petrol Ofisi yakıt Bolu Yeniçağa gaz akaryakıtı istedim işi yokken işim var dedi sonra gaz verdi. Benzin fiyatını sorunca tabelada yazıyor görmüyor musun diyerek tersliyor. Ters ters cevaplar veriyorlar. Sürekli yakıt aldığımız halde bize yapıyorlarsa yabancıya ne yapmazlar.

Devamını oku