24 Kasım 2015

Petrol Ofisi Nezaketsiz Davranıldı!

Türkiş Blokları Aksekili Mehmet Uslu camisinden önceki trafik ışıklarında bulunan Petrol Ofisi müdüründen şikayetçiyim. Sanırım adı M. gibi bir şeydi. Daha önce defalarca kez aracımı yakıt ihtiyacım olmamasına rağmen burada 3-5 kez yıkatmış olmama rağmen aracımı yıkamadılar. Konuyu müdür beyle paylaştığımda bana bir haftalık yakıt fişi olmadan aracın yıkanamayacağını söyledi. Bunu anlayabilirim ama yıkama ile ilgili şikayetimi dile getireceğimi ve konuyu Petrol Ofisi'ne yazacağımı söylediğimde son derece nezaketsizce bir tavırla selamımı da söyleyin diyen müdürünüzü kınıyorum. Yakışmıyor. Asla PO'dan yakıt almayacağım. Bu bölgede yaşayan üç yakınım var. Üçüne de Petrol Ofisi'nden yakıt aldırmayacağım.

İlker 289 Okunma

Cevaplar

  • Petrol Ofisi Temsilcisi09 Aralık 2015

    Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

  • İlker03 Aralık 2015

    Bugün Petrol Ofisi'nden bir telefon aldım. Arayan firma yetkilisi şikayet sürecim ile ilgili tarafımdan bazı detaylar aldı ve bana geri dönüş yapılacağını bildirdi. İlgili istasyon müdüründen özür telefonu beklediğimi kendisi ile paylaştım. Umarım bu nezaketi gösterip, ilgili istasyon müdürü beni arar ve özür diler. Arayan firma yetkilisine ilgisi ve şikayetime gösterdiği özen konusunda teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön