23 Aralık 2014

Petrol Ofisi İstasyonları Yakıt İndirimi Vermeyi Reddediyor.

Pocell hattı satışında vaat edilen, anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında pompa basında yapılacak olan 12 kr. indirim çeşitli nedenlerle uygulanmamakta. Sorunun çözümü için Müşteri Hizmetleri İle yapılan görüşmede bu sorunun çözümü için istasyonlara bilgi verildiği söylendi ancak değişen bir durum yok. Bu durumda Pocell Positive Kart'ın fonksiyonu kalmıyor vaat yerine getirilmemiş oluyor.

Soner 1.432 Okunma

Cevaplar

 • Soner 01 Eylül 2015

  Artık PO'yu ve PO kartımı mecbur kalmadıkça kullanmıyorum. İlginiz İçin Teşekkür ederim.

 • Soner 02 Ocak 2015

  Bir kaç alternatif çözüm yolunun daha olduğunu düşünüyorum.

 • Soner 02 Ocak 2015

  Hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim. Üzülerek bilgilendirmeyi kabul edilemez bulduğumu paylaşmak isterim. Aldığım bilgilendirmede problem yaşanan p. o. Bayii'nin LPG' yi indirimli sattığını, şahsımın positive kart kullanırsam indirimden indirim talep etmiş olduğum ifade edilmiştir. Ben ve benim gibi bir çok kart kullanıcısı; indirimden indirim değil; sadece; salt; hak olan indirimi talep etmektedir. Eğer bu haklı talep karşılanamıyorsa şikayet metninde geçtiği gibi positive kartın bir fonksiyonu kalmamaktadır. Önemli olan akaryakıt alımı için kartımı kullandığımda indirim almakta mıyım almamakta mıyım? Alamıyor isem yine şikayet metninde geçtiği üzere vaat yerine getirilememiş olmaktadır. Saygılar.

 • Petrol Ofisi Temsilcisi02 Ocak 2015

  Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön