15 Haziran 2013

Petrol Ofisi Eurodiesel Yerine Benzin!

E.Dizel alıp, PO kartından fazla çekince, yakıt eklemesini istedim, az önce E.Dizel
koyduğu + E.Dizel etiketleri olan+pompanın uymadığı araca benzin koymuş + pompayı
zorlayıp çıkarıyor. Pompacının "Birşey Olmaz" sözüne güvenmeyip yanlış yakıt koyduğuna dair imzalı, kaşeli tutanak aldım istasyon müdürüne telefonla ulaştım. Özetle o da birşey olmaz dedi! Web'den PO şikayet formu doldurdum müşteri destekten, ilgileneceklerini söylediler istasyonla görüştüklerini, bir daha olmayacağına söz veriyoruz dediler kalite sistemi olan firma böyle hata
yaptığında, gereken:

1. Acil düzeltici faaliyet yok.
2. Önleyici faaliyet yok çünkü söz birdaha yapmayacağız cevabını hiçbir kalite sistemi kabul etmez ben de etmem.

Onder 191 Okunma

Cevaplar

  • Onder 21 Haziran 2013

    ŞİKAYETVAR.COM'DA ŞİKAYETİM ÇIKTIKTAN SONRA PETROL OFİSİNDEN ARAMADILAR AMA BİLGİLENDİRME YAPILMIŞTIR DİYE "YALAN" BEYANDA BULUNUYORLAR!! BÖYLE BİR FİRMADAN HATALARINI DÜZELTİCİ VE ÖNLEYİCİ FAALİYET BEKLEMEK SÜRPRİZ OLUR. BU DURUMDA, AŞAĞIDAKİ ÖNLEYİCİ FAALİYETİ KENDİM UYGULUYORUM: * BUNDAN BÖYLE PETROL OFİSİ İSTASYONLARINDAN ARAÇLARIMA YAKIT ALMAYACAĞIM MÜMKÜN OLDUĞUNCA (İNTERNET, BASIN MARİFETİYLE) ÇOK SAYIDA ARAÇ SAHİPLERİNE ULAŞARAK BAŞIMA GELEN OLAYI VE PO YAKLAŞIMINI ANLATACAĞIM. DÜZELTİCİ FAALİYETİ DE KENDİM UYGULUYORUM: * ELİMDE, HATALI YAKIT KOYDUKLARINI KABUL EDEN İMZALI VE FİRMA KAŞELİ TUTANAK OLDUĞU İÇİN ARACIMDA OLUŞACAK HASARDAN DOĞACAK YASAL VE FAZLASINA İLİŞKİN HAKLARIM SAKLIDIR.

  • Petrol Ofisi Temsilcisi21 Haziran 2013

    Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön