07 Aralık 2015

Petrol Ofisi Autoexpress Bilgilendirme Sorunu!

Positive kartıma daha önce Autoexpress kullanmak için tanımladığım kredi kartımdan 50 TL'lik yakıt almama rağmen yansıtılan provizyondaki 200 TL'lik bloke konulmasının (ki onu da kredi kartımın provizyonda bekleyen işlemlerini incelememiş olsam hiç öğrenemeyecektim) rutin bir işlem olduğu bilgisini müşteri hizmetleri numaranızı aradığımda öğrendim. Kartların ilişkilendirilmesinin yapıldığı web sayfanızda böyle bir uygulama hakkında en küçük bir açıklama dahi mevcut değil. Sunduğunuz hizmeti kullanmaya niyetlenmiş müşterilerinize eksik bilgi sunmak doğru bir tavır değil. Lütfen işlemin tüm safhalarını ve nasıl işlediğini ayrıntılarıyla anlatacak şekilde bilgileri güncelleyin.

Soner 556 Okunma

Cevaplar

  • Petrol Ofisi Temsilcisi08 Aralık 2015

    Merhaba Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla OMV Petrol Ofisi A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Birimi 0800 211 02 29 0555 675 55 55 (7 gün 24 saat)

  • Soner'in Teşekkür Mesajı07 Aralık 2015

    Gün içinde PO müşteri ilişkileri bölümü arayarak bahsi geçen güncellemenin yapılması için ilgili bölümlerine bilgi aktardıklarını ve mevcut blokenin kaldırıldığını aktardı. Yine de gecikmeli de olsa ilgili denebilecek bir müşteri hizmetleri örneği gösterdiler. Sorun çözüldü

  • Soner07 Aralık 2015

    Bu arada kartıma yansıtılan bu 200 TL'lik bedelin de sonucunun ne olacağını sıkı takip edeceğimin ve aksi bir durumda tüm haklarımı sonuna kadar kullanacağımın bilinmesini isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön