07 Ağustos 2013

Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Lastiklerimin Yol Tutunma Sorunu!

19/02/2011 tarihinde aldığım Petlas Elegant lastikler zaman geçtikçe yol tutmamaya, kuru zeminde bile kaydırma yapmaya başladı. 25-30 bin KM yaptığım lastikler özellikle ikinci yılın sonlarına doğru yoğunlaşan problem sonrası lastik satışı yapan firmaya şikayette bulundum ve beni 06/08/2013 tarihinde Kazım Karabekir Caddesi'ndeki Özcan Plaza'ya test için yönlendirdiler.

Özcan Plaza'ya gittiğimde ise lastiğin havasına ve diş uzunluğuna bakılarak, garanti süresinin 2 yıl olduğu ve yapabilecekleri birşey olmadığını belirttiler. Teknik servisteki elemanların tavrı da çok kabaydı, müşteriyle inatlaşan bir hal içindeydiler. Şuanda mecburen 2, 5 yıllık lastiklerimi atıp yenisini almak zorundayım.

Hasan 909 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 27 Ağustos 2013

    Bir ürün garanti süresinin içinde yıpranıp kullanılamayacak hale geliyorsa kesinlikle gözden geçirilmesi gereken bir sorun var demektir. Ancak, firmanın yaklaşımının ne olduğu açık bir şekilde ortada. Benim bu şikayeti yazarkenki beklentim firmadan herhangi bir maddi getiri elde etmek değildi. Öyle ki, şikayeti yazdığım gün lastiklerimi başka bir markayla zaten değiştirmiştim. Tekrar Petlas Lastik veya aynı gruptan bir lastik markası alacağımı düşünmüyorum.

  • Petlas Lastik Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin lastiklerinin garanti süresi dolduğundan, yasal olarak garanti uygulamaları dahilinde bir işlem yapılması söz konusu değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön