08 Nisan 2013

Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Lastiklerim Balon Yaptı!

Ankara'da İskitlerden yetkili bayinizden almış olduğum 205/75, 16 ölçülerindeki kışlık lastiğimi daha 5 ay olmadan patlama ve zedelenme olmadan yan iki adedi çember şeklinde etrafında balon yapmış bulunmaktadır. Aynı şikayetle geçen sene fabrikaya gönderdiğimiz lastik patlama neticesi üzerinde yürüme var denildi ve değişim yapılmadı hatta lastik geri gelmedi. Bu senede tekrar bir hata yaparak Petlas almış bulundum ve aynı şikayeti yaşadım. 2 lastiğimde de patlak ve tamir olmadı ve yanağı komple balon kapladı. Bu sefer lastiklerim tekrar geri gelmez diyerek göndermeye korkuyorum.

Eser 590 Okunma

Cevaplar

  • Eser 09 Nisan 2013

    bayinin yapmış olduğu kandırmaca nedeniyle ilk lastiğimin fabrikaya hiç gitmediği anlaşılmış olup, şu an kullanmakta olduğum 2 adet balon yapan lastikdende aşınma bedelleri düşülüp 257tl geri ödeme çıkarılmış, bu kadarına teşekkür ederim

  • Petlas Lastik Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz telefonla aranarak kendisiyle konu hakkında görüşülmüştür. Önceki yıl fabrikamıza göndermiş olduğunu dile getirdiği lastiğin tarafımıza hiç ulaşmadığı ve bu nedenle de herhangi bir incelemenin sözkonusu olmadığı kayıtlarımızdan anlaşılmıştır. Müşterimizin arızalı lastiğini teslim ettiği lastikçinin bayimiz olmadığı bu nedenle lastiğin akıbetinin de bilinmediği müşterimize iletilmiştir. Müşterimizin almış olduğu yeni lastiklerdeki problemle ilgili olarak, lastiklerin incelenmesi için kendisi Ankara Merkez Servisimize davet edilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön