22 Aralık 2014

Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Lastiklerde Yarılma Var.

Petlas'tan 30 jant dubleks biçerdöver lastiği aldık ve çevremizdeki arkadaşlara da tavsiye ettik aldırdık. Kendi almış olduğumuz lastiklerde dahil almış olduğumuz tüm lastiklerde kısa zamanda yarılmalar ve çatlaklar oluştu. Lastikler hava kaçırmaya başladı. Firma yetkililerine başvurduk ve gelen experler kullanıcı hatasını olduğunu söyleyerek herhangi bir işlemde bulunmadılar.

Fakat aldığımız tüm lastiklerde sorunun aynı oluşundan dolayı ve experin yaklaşım tarzını ve ürünü garanti kapsamındayken değişmemelerini kınıyoruz. Bu lastiklerin her bir çifti ikinci el bir araba parasıdır. Bizi hem mağdur hem de mahcup ettiniz. Türk firması diye güvenmiştik. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Husamettin 7.212 Okunma

Cevaplar

  • Petlas Lastik Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin lastiği Bölge Teknik Temsilcimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmiş ve raporlanmıştır. Lastikte meydana gelen hasarın fabrikasyon bir özürden kaynaklanmadığı, ''düşük hava kullanımından kaynaklanan dikey çatlamalar'' olduğu kendisine anlatılmıştır. Müşterimizin bahsettiği diğer kullanıcılar tarafından tarafımıza konuyla ilgili herhangi bir başvuru olmamıştır. Olduğu takdirde lastikler incelenir, değerlendirilir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön