Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Lastik Açılma Yaptı!

Selçuk K. |

Aracıma 4 adet Petlas Lastik aldım sağ ön lastik kaldırıma sürtme sonucu yanaktan açılma yaptı kullanıcı hatası dedim ve gidip tekrar bir tane daha aldım. Kullanmaya başladıktan yaklaşık 2 ay sonra otobanda giderken birden araç kontrolümden çıktı az daha ölüyordum aracı zor durdurdum. Bu seferde aracın sol arka lastiği iç kısım yanak tamamen parçalanmıştı. Yol yardımını aradığımda numaraya ulaşamadım sonra yeni numarasını buldum ama yaklaşık 10-12 dakika müzik dinledikten sonra kapattım. Bölge müdürünü aradım sağ olsun yardımcı olmaya çalıştı ama sürekli yanaktan açılma yapan bir lastik. Ben bu gün canımdan oluyordum.

Etiketler :

Kaplama Atma - Çatlama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk K.
  15 Haziran
  09:40

  Sayın yetkili lastiği sizden cevap gelmeden aldığım bayiye gönderdim expertiz geleceğini ve inceleceğini söyledi hatta bana diğer lastiklerin durupdurmadığını sordu bende hepsini değiştiğimi ve depoda durduğunu söyledim bana araca uygun olmayan lastik takıldığını gerekli görüldüğü takdirde diğer lastikleri isteyebileceğini söyledi ve bir daha hiç arayan olmadı bilginize

 • 18 Mayıs
  12:12

  Sayın müşterimiz yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Lastiğinizdeki hasarın tespit edilebilmesi için, lastiği evrakları (satış faturası ve ruhsat fotokopileri) ile birlikte aldığınız bayimize bıraktığınız takdirde detaylı olarak inceleme imkanı olacaktır. Sonuç bayimize ve tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Yol Yardımı ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntının detaylarını ssh@abdulkadirozcan.com.tr mail adresine yazmanız durumunda konu araştırılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  SSH Müdürlüğü