Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Garantisi Bitti Diye Yardımcı Olunmuyor.

Şerafettin E. |

Benim sıkıntım bana göre fabrika hatası olduğunu düşündüğüm lastik içindeki yara yetkili kişilerle görüştüm lastiğin garantisi bittiği için yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar fakat bana göre şöyle bir durum var kim sıfır bir araç veya traktör aldığı zaman lastiğin içini açıp kontrol ediyor.

2 sonra lastiğin içinde arıza çıkmışsa bu kullanıcı hatası değilse nedir belkide kullanıcıdır ama koskoca bir firma bizim gibi küçük çiftçiyi yanıltmaya utanmıyor mu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 03 Kasım
    09:49

    LASTİKLERİMİZİN YASAL GARANTİ SÜRESİ 2 YIL VEYA BAKANLIĞIN BELİRLEDİĞİ ASGARİ DİŞ DERİNLİĞİ KADARDIR. HANGİSİ ÖNCE DOLARSA GARANTİ SONA ERER. GARANTİSİ BİTMİŞ BİR ÜRÜN İLE İLGİLİ YAPABİLECEĞİMİZ HİÇ BİR ŞEY YOKTUR. BEYAZ EŞYA DA DAHİ GARANTİ BİTTİĞİ ZAMAN BAKIM VB İŞLEMLER ÜCRETE TABİ OLARAK YAPILMAKTADIR. ARAÇ LASTİKLERİ BİR BEYAZ EŞYA GİBİ DÜŞÜNÜLEMEZ. SÖZ KONUSU TRAKTÖR LASTİĞİNDE GARANTİSİ BİTMİŞ LASTİĞİ KONTROLE GİTMEK İÇİN BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ GİBİ SERVİS ÜCRETİ VB İSİMLER ALTINDA ÜCRETİ TALEP ETSEK DAHİ NE YAPABİLİRİZ? GARANTİSİ DOLDUĞU İÇİN İŞLEM YAPAMAYIZ. TAMİR İŞİ TAMAMEN FARKLI BİR İŞ OLDUĞUNDAN TAMİR YAPAMAYIZ. DOLAYISIYLA GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞ ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK. SAYIN MÜŞTERİMİZİ NASIL YANILTIĞIMIZI İSE ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİZ. BİLGİLERİNİZE SUNARIZ. SAYGILARIMIZLA SSH MÜD.