05 Şubat 2014 #2277990

Petlas Lastik(Starmaxx,Milestone) Garanti Kapsamına Alınmıyor

Binek aracıma Petlas Amasya Taşova Bayii Sobacı Otomotiv'den 4 adet lastik aldım. Sol arka lastik 2013 Aralık ayında ses yapmaya başladı. Garantiye gönderildi. 21/01/2014 tarihinde bayiden Tel Kırılması nedeniyle “Red” geldiği bilgisi verildi.


Garantiye girmediği söylendi. Lastikte tarafımdan kaynaklanan bir kusur olmadığı, tel kırılmasının garanti kapsamında olması gerekmez mi? Konu hakkında detaylı bir bilgi edinebilmem için lastik ekspertiz raporunun tarafıma gönderilmesini istediysem de Petlas tarafından bu güne kadar herhangi bir bilgi ve belge tarafıma ulaşmadı. Bundan sonra asla Petlas'dan ürün almayacağım.

Necmettin 1.324 Okunma

Cevaplar

  • Petlas Lastik Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin lastiği detaylı bir şekilde incelenmiş ve fabrikasyon bir özüre rastlanmamıştır. Lastik inceleme sonuçları kayıt altına alındıktan sonra bayimize detaylı sonuç raporu mail yoluyla gönderilmektedir. Aynı zamanda mail adres bilgisi mevcut olan müşterilerimize de aynı rapor gönderilmektedir. Müşterimizin mail adresini göndermiş olduğu şikayetinden belirleyebildiğimiz için sonuç raporunu tekrar gönderiyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müd.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön