14 Ekim 2016 #6689941

Petlas Lastik Yol Yardım Yanıltması!

4 lastik aldık yol yardımı verdiler. Aradım 30 dk sonra orada dediler. 1.30 saat bekledim arayan yok soran yok. Üstelik numaranızı da engelliyorlar. Genel merkezi tekrar arayamıyorsunuz. Yol yardım filan yok yani özetle! İsteyen deneyebilir inanmıyorsa.

Onur 8.256 Okunma

Cevaplar

  • Onur30 Kasım 2016

    Evet ne kadar zeki ve kurumsal bir firmasınız böyle... Bak ben doğrusunu anlatayım firmacı bey! Plakayı güncelledik doğrudur... Ama arayan filan olmadı. kaldı ki elimde telefon arabanın başında bekliyorum sizde aradık ulaşamadık diyorsunuz... Bırakın insanları salak yerine koymayı. Bundan sonra ne lastik alırım ne de herhangibirine aldırırım.

  • Petlas Lastik Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin kayıtlı plakası değişmiş ancak yolda kaldığı gün güncellemesi yapılmıştır. Müşterimiz çağrı merkezini aramış; plakası güncel olmadığı için bize yönlendirilmiştir. Gerekli güncelleme yapılarak çağrı merkezine iletilmiş, daha sonra hizmet alıp almadığı konusu çağrı merkezine sorulmuştur. Gelen yanıtta müşterinin arandığı ancak telefonuna ulaşılamadığı bilgisi alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön