Petlas Lastik Uçuruyor Kampanyası!

İlhan Ö. |

Petlas'tan 4 adet lastik aldım ve Petlas uçuruyor kampanyasından Roma'ya bilet için başvurduğumda 260 Euro bilet bedelinin 163 Euro sununu benden istediler.

Gerçekten Petlas uçuruyor! O tarihlerde bilet bedeli 708 TL yani 163 euro=523 TL yani 708-523=185 TL kalıyor. Kimse kimseyi kandırmasın kimse uçmaz bu parayla!

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  11:36

  Sayın müşterimiz,
  Kampanya katılım koşullarında da belirtildiği gibi katılımcılar uçuşun vergi tutar kısmını ödemekle kampanya dahilinde biletlendirmeye katılmaktadır. Size sunmuş olduğumuz vergi tutarında ise hava yolları sisteminde ne görüyorsak onu iletmekle yükümlüyüz.
  Sizlere iletilen VERGİ tutarını ilgili hava yollarını arayarak teyit edebilirsiniz.
  Kampanya maddesinde de belirtildiği gibi;
  "Bu kampanya, tedarik edilecek promosyon uçak biletleri hariç, uçak biletlerine ait olan, iniş ve kalkış noktalarına göre rakamsal olarak farklılık gösterebilen tüm havaalanı vergileri, yakıt harcı, sigorta bedeli, tüm harç, bilet kesim ücreti, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri masraflar tüketici katılımcılara ait olacak şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma, Atina, Viyana, Brüksel, Budapeşte, Münih ve Milano varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında çift kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti alma hakkını sağlar."

  Anlayışınız için teşekkürler.
  Saygılarımızla.