Petlas Lastik Balon Yapan Lastiğim!

Atilla Ç. |

Temmuz ayında balon yapan Petlas lastiğimi garanti kapsamında değişim için aldığım yere gösterdim. Eksperi beklemem gerektiğini söyleyip numaramı aldılar. Bir ay sonra falan eksper geldi. Söktürüp inceledi. Garantiden ücretsiz değişim olacağını söyledi 3 gün sonra. Lastiklerin 7000–8000 km yaptığını belirtmeme rağmen bir şey olmaz deyip sadece tek sol ön lastik değiştireceklerini söyledi. Kendi fabrikasyon hataları olmasına rağmen üç eski lastik bir yeni lastik ne derece güvenli bilinmez. En azından ön iki lastiği değiştirmeleri gerekli. Şu an iki ayı geçti ve lastik gelmedi. Sorduğumda aldığım yere değişim onaylanmış. Ama lastiğin üretimi yok dediler. Eksperin bana kullanma dediği lastiği yenileri gelmediği için mecbur kullanıyorum. Hem kullanma diyor Petlas, hem de yenilerini göndermiyor.

Etiketler :

Balon Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  10:52

  Müşterimizle görüşülmüş, gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla.

 • Atilla Ç.
  18 Ekim
  15:15

  10 Ekim'de kendilerine ulaşmama rağmen yetkili kişinin seyahatte olduğu söylenip adım soyadım alınmıştır ancak herhangi bir dönüş olmamıştır.

 • 08 Ekim
  16:11

  Müşterimizin belirtmiş olduğu telefon numarasından, defalarca aramalarımıza rağmen kendisine ulaşma imkanımız olamamıştır. Müşterimiz tarafımıza ulaştığı takdirde kendisine yardımcı olma imkanımız bulunacaktır.

  Saygılarımızla.

  SSH Müdürlüğü.

 • Atilla Ç.
  23 Eylül
  10:48

  Petlasın kendi fabrikasyon hatasını kabul ettiği balonlu lastiği maalesef yeni lastikleri göndermedikleri için kullanmaya dewam ediyorum. Ne arayan vaaaaar ne sorann. Malınızın arkasında durup mağdur etmemelisiniz.