19 Eylül 2016

Petlas Lastik Balon Yapan Lastiğim!

Temmuz ayında balon yapan Petlas lastiğimi garanti kapsamında değişim için aldığım yere gösterdim. Eksperi beklemem gerektiğini söyleyip numaramı aldılar. Bir ay sonra falan eksper geldi. Söktürüp inceledi. Garantiden ücretsiz değişim olacağını söyledi 3 gün sonra. Lastiklerin 7000–8000 km yaptığını belirtmeme rağmen bir şey olmaz deyip sadece tek sol ön lastik değiştireceklerini söyledi. Kendi fabrikasyon hataları olmasına rağmen üç eski lastik bir yeni lastik ne derece güvenli bilinmez. En azından ön iki lastiği değiştirmeleri gerekli. Şu an iki ayı geçti ve lastik gelmedi. Sorduğumda aldığım yere değişim onaylanmış. Ama lastiğin üretimi yok dediler. Eksperin bana kullanma dediği lastiği yenileri gelmediği için mecbur kullanıyorum. Hem kullanma diyor Petlas, hem de yenilerini göndermiyor.

Atilla Ç. 6.641 Okunma

Cevaplar

 • Petlas Lastik Müşteri Temsilcisi22 Ekim 2016

  Müşterimizle görüşülmüş, gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla.

 • Atilla Ç.18 Ekim 2016

  10 Ekim'de kendilerine ulaşmama rağmen yetkili kişinin seyahatte olduğu söylenip adım soyadım alınmıştır ancak herhangi bir dönüş olmamıştır.

 • Petlas Lastik Müşteri Temsilcisi08 Ekim 2016

  Müşterimizin belirtmiş olduğu telefon numarasından, defalarca aramalarımıza rağmen kendisine ulaşma imkanımız olamamıştır. Müşterimiz tarafımıza ulaştığı takdirde kendisine yardımcı olma imkanımız bulunacaktır. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü.

 • Atilla Ç.23 Eylül 2016

  Petlasın kendi fabrikasyon hatasını kabul ettiği balonlu lastiği maalesef yeni lastikleri göndermedikleri için kullanmaya dewam ediyorum. Ne arayan vaaaaar ne sorann. Malınızın arkasında durup mağdur etmemelisiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön