16 Eylül 2016

Petlas Lastik 600 TL İçin Haftalardır Aylardır Uğraştırıyorlar!

Ben şikayet konusunu astım. Bu firma benim için artık yerli sermaye diye reklam yapan fakat yerli halkını kırk dereden su getiren bir firma. Abimin yerli sermayeye katkı olsun diye tercih ettiği ama otobanda giderken ansızın kendisinin ve ailesinin hayatına mal olacak bir şekilde yanaklardan patlayan bir lastik. Bunlara rağmen müşteri hizmetlerinin uygun olmayan ifadelerle bizi suçlayarak ve tehdit ederek üste çıkmaya çalışan bir firma! Tüm ses kayıtları tarih vesaire tarafımızca saklıdır. Ve bu konu mahkemede sonuçlanacaktır.
Not: lastikte hiçbir batma, çıkma, vurma vb... herhangi bir kaza olmadan, kendiliğinden kaynaklanmasına rağmen, hiçbir şekilde yardımcı olmamaları ve üstelik tehdit edilerek beni mahkemeye vereceklerini ifade eden bir firma.

Osman 6.073 Okunma

Cevaplar

  • Petlas Lastik Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimizle konuyla ilgili görüşülmüştür. Yaşadığı olumsuzluklardan dolayı üzgün olduğumuzu bildirmemize rağmen, müşterimiz konuyu hukuki sürece taşımıştır. Hukuki süreçte konuyla ilgili herhangi bir müdahalede bulunmamız söz konusu değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. SSH Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön