20 Ekim 2016

Perwoll Yüzünden Lekelenen Siyah Renk Gömlek

Ürünlerinizi kaliteli bulduğumdan severek kullanmaktayım, ancak son kullanmamda şok içinde kalmış bulunmaktayım. Pahalı ürünlerimi sizin deterjanlarınızdan kullanıp, koyu renkli ürünler için olan çamaşır deterjanınızı köyü renk gömleğimde doğrudan kullanarak çamaşır makinesinde tek olarak 20 derecede hassas olarak yıkamıştım. Ancak ürün kuruduktan sonra gömleğimin üzerinde renk açılması meydana gelmiştir. Olan pahalı gömleğime olmuştur. Oluşan bu mağduriyetin giderilmesini rica etmekteyim.

Rızkullah 1.743 Okunma

Cevaplar

  • Rızkullah'ın Teşekkür Mesajı23 Ekim 2016

    Firma yetkili hemen arayıp konu ile ilgili bilgi vermistir. Hatanin benden kaynaklanip urunu bol suda yikamami soylemistir. Leke kalmamistir. teşekkürler perwoll.

  • Perwoll Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön