17 Temmuz 2013

Perwoll Perwoll Çamaşırı Solduruyor!

Perwoll sıvı deterjanlarından yani siyah, pembe, yeşil, beyaz hepsinden reklamlarından etkilenerek birer tane üçer litrelik aldım. Fakat hiç memnun değilim. Bir kere çamaşırların hiç lekesi çıkmıyor. Leke dediğimde öyle abartı lekeler değil. Çamaşırlarımın tam aksine renkleri soldu. Sanki hiç yıkanmamış gibi makineden çıkar oldular. O kadar para verdiğime mi yoksa elimde kalan deterjanları ne yapacağıma mı yanayım?

Benim bu zararımı kim karşılayacak? İsterlerse gelsinler, çamaşırları bir de yetkililerle birlikte yıkayalım. Herkese de Perwoll'ün kötü bir deterjan olduğunu anlatacağım. Perwoll yetkilileri lütfen herkese yaptığınız yorumunuzu yapmayın.

Pınar 342 Okunma

Cevaplar

  • Perwoll Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön