24 Ağustos 2016

Personelinizin ''Siz Kendiniz Bir Çözüm Üretin'' Dahiyane Çözümü...

Fiat yol yardım arıyorum. Teknisyene ulaşamayan personeliniz daha sonra cep tel bizleri araç teknisyeni ile görüştürerek aracımızın durumunu teknisyen arkadaşa bilgi veriyorum. Teknisyen arkadaş servise gelin veya yarın servislerden birine uğrayabileceğimi söylüyor. Fakat yoğun bakımda hastamızın olduğunu ve gidemeyeceğimi ısrarla anlatmama rağmen personeliniz devreye girerek dahiyane çözümünü bana iletiyor. ''siz kendiniz bir çözüm üretin'' diyerek. Biz niye yol yardım hizmetinden faydalanamıyoruz.

Araç üreticisi neden camlara 7-24 365 gün yol yardım ve telefon numaralarını yapıştırıyor...
Tur Asist firması ile bu 4. sefer muhatap oluşum ve daha önceden kasko firmasından dolayı bu firmadan eksiklerle ve irtibat sıkıntısı yaşayarak eksik hizmet vermeniz. Firmanızın içinde olmadığı kasko ve araç firmaları bundan sonra tercihim olacak. Terapi kurdukları kişilere hizmet veriyormuş!

Nazım 2.912 Okunma

Cevaplar

 • Nazım 16 Aralık 2016

  Halen cevap yok. Sabırla bekliyorum.

 • Nazım 03 Ekim 2016

  Üzüntünüzü paylaşmak için çok geç kaldığınızı düşünüyorum. Genel müdür Cemal Bey ile görüştüm. Fakat hiçbir kimseden kusura bakmayın veya özür dileriz diyen dahi olmadı. Sizlere şunu sormak isterim. Firma olarak veyahut yol yardım hizmeti verdiğiniz firmalara ve kişilerle empati kuramadığınız zaman hizmet veremiyor musunuz. Daha önceden kasko firmam A*** Sigorta hasardan dolayı bana yine hizmetlerinizde bir dünya aksaklıklarla zoraki hizmet almaya çalışmıştık. Herhalde o zaman yine çalışanlarınız bizimle empatik iletişime geçememişler ve bizi mağdur etmişlerdir. Slogan olarak empati var hizmet var... Empati yok hizmet yok... Politikanızdan dolayı sizleri ayakta alkışlıyorum.

 • Tur Assist Asistans Temsilcisi23 Eylül 2016

  “Değerli müşterimiz, Öncelikle Tur Assist ailesi adına, yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlikten duyduğumuz üzüntüyü paylaşmak isteriz. Başvuruya yönelik aksiyon kapsamında müşteri temsilcimiz yazılı olarak uyarılmış ve eğitim planına dahil edilmiştir. Sevgi ve Saygılarımızla Tur Assist Müşteri İletişim Bölümü”

 • Nazım 25 Ağustos 2016

  10.08.2016 gece saat. 01.18 aracımın fan kapanmamasından dolayı Ersan beyle yapılan görüşme neticesinde aracımızın yanına servisin gelmek istememesi ve yoğun bakımdaki hastamın durumunu özellikle belirtmeme rağmen personelinizin **siz kendiniz çözüm üretin** diyerek bana yardımcı olamamasından şikayetçiyim. Ankara oto yetkili servisinin servisimize hırsız giriyor ama yinede geliyorum demesini hayretle ve üzülerek kulaklarımla duymuş olmam. 7-24 servis olarak mı yoksa gece servise bekçi olarak mı hizmet verdiğini anlayamadım. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Hep hayal kırıklı ve mağduriyet yaşamaktan üzülerek bahsetmem gerekiyor. Yol yardım hizmeti aldığınız tur asistance sizleri yeterli derecede temsil etmiyor. Bilginize. Yol asistance hizmeti aldığınız firmadan bana gelen mailde personelin bizle empati kuramadığını öğrenmiş oldum. Firmanız empati kurduğu kişilere mi bu hizmeti veriyor... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön