Toplam çözüm sayısı
..
Persil ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ugur'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Persil Sıvı 60 Yıkama Gülün Büyüsü Lekeleri Çıkarmıyor Ve Kokusu Yok

5135görüntüleme
Ugur
Ugur 19 Aralık 2020 13:42
Çözüldü Çözüldü
Ugur'un Teşekkür Mesajı
“30/12/2020 tarihi itibariyle şikayetim üzerine Henkel den Nurgül hanım tarafımıza ulaşıp sıvı detarjanın incelemeye gönderileceği söyleyip teslim aldı ve hediye olarak 7,5 kg toz deterjanları verdi kendisine ve çağrı merkezinden arayan müşteri temsilcisine teşekkür ederim bayağı ilgililerdi”
Persil Sıvı 60 Yıkama Gülün Büyüsü Lekeleri Çıkarmıyor Ve Kokusu Yok

Migros sanal marketten indirime giren Persil sıvı deterjan 60 yıkama gülün büyüsünden 3 kutu sipariş ettim. Deterjanlarımız geldi ve kullanmaya başladım. Kullandıktan sonra çamaşırların iyi kokmadığını ve çay lekesi yağ lekesi gibi kirli ürünleri normalde çıkaran deterjanın şimdi çıkarmadığını fark ettim ve sorunun makineden kaynaklandığını düşünüp makine temizleyicisiyle makineyi boş çalıştırıp temizliğini sağladım fakat sonra tekrar çamaşır attığımda sorunun devam ettiğini gördüm. Tekrar yıkamama rağmen sonuç aynı oldu çamaşırlarda daha önceden yıllarca kullanmış olduğum hem sıvı hem toz olarak ikisi gibide Mis ® gibi kokan bir Persil yoktu karşımda. Ya ürün bozuktu kalite açısından ya da Migros ®'a sahte Persil satışı yapılmış sonuç olarak yılların Persil'in kalitesi yoktu gereğinin yapılıp acil olarak ürünlerin değişimlerini talep ediyorum. Aksi takdirde başka bir markaya geçmeyi düşünüyorum.

Persil Logo
Persil24 Aralık 2020 15:43

Sayın Tüketicimiz; Henkel dünya genelinde Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 53.000 çalışanı bulunan Henkel, daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Ugur
Ugur24 Aralık 2020 15:56

Çağrı merkezinden geri dönüş sağlandı en kısa sürede elimdeki ürünlerin analizi için ve yeni ürünlerin gönderimi sağlanacağı hakkında bilgilendirildim

Ugur
Ugur30 Aralık 2020 16:45

30/12/2020 tarihi itibariyle şikayetim üzerine Henkel den Nurgül hanım tarafımıza ulaşıp sıvı detarjanın incelemeye gönderileceği söyleyip teslim aldı ve hediye olarak 7,5 kg toz deterjanları verdi kendisine ve çağrı merkezinden arayan müşteri temsilcisine teşekkür ederim bayağı ilgililerdi

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile