06 Mayıs 2013

Persil Verilen Paralara Yazık!

Reklamlarda söylenilenin tam tersi çıkıyor.
1) Perwoll isimli deterjanların tüm çeşitlerini denedim ve bir çoğu çamaşırı doğru düzgün temizlemiyor bile. İddia renk koruma özellikleri ise yok çünkü başka bir marka ile de yıkasanız aynı şey oluyor.

2) Vernel marka yumuşatıcıları öyle bir hafta filan etkisini sürdürmüyor. Hatta son üç dört aydır aldığım vernel markalı yumuşatıcılar kokmuyor
3) Persil expert duo jel reklamlarda verildiği gibi leke çıkarmıyor.

Sonuç olarak yıllardır güvenerek aldığım tüm Henkel ürünlerini değiştirmeye karar verdim. Çünkü hem ürünlerinin kalitesizleşmesi hem de insanları yanıltmaları böyle bir firmaya yakışmıyor.

Esra 235 Okunma

Cevaplar

  • Persil Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön