Perpa Ticaret Merkezi Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girmiyormuş.

Yakup Yılmaz U. |

27/072015 tarihinde aldığım LG g3 cep telefonumu koruyucu ekran filmi (kırılmaz cam filmi) ve dış yüzey koruyucu plastik kapla koruma altına aldım
cihazım 4 gün sonra ofisimde şarja taktım cihazı şarjdan aldığımda ekranın sol alt köşeden sağa doğru çatlak olduğunu gördüm.

Cihazı hemen aldığım bayiye götürüp gösterdim ve cihazda en ufak darbe olmadığını ve garantiye göndermem gerektiğini söylediler. Garantiye gönderdiğim cihazım Samsun LG servisinde ekranın fotoğrafı çekilerek (komik olanda bu ekran fotoğrafı çekilerek) İstanbul merkez LG servisine mail yolluyla gönderildi kullanıcı hatalı olduğu anlaşılmış dendi. Bende İstanbul LG merkez servisine telefonu gönderdim, kullanıcı hatası dendi.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Yakup Yılmaz U.
    18 Ağustos
    15:37

    Yok anlamadığım hiçbir yerinde ezik olmayan bir cihaz nasıl garantiye girmez garanti ne işe yarıyor bir işe yaramıyorsa ne anlamı var garanti vermelerine tüketici hakem heyetine de şikayette bulunacağım bana verdikleri faturada bile tarih 2017 yazıyor nasıl takip ediyorlar nasıl bir hizmet anlayısınız var anlamadım... .