20 Ağustos 2015

Perpa Ticaret Merkezi Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girmiyormuş.

27/072015 tarihinde aldığım LG g3 cep telefonumu koruyucu ekran filmi (kırılmaz cam filmi) ve dış yüzey koruyucu plastik kapla koruma altına aldım
cihazım 4 gün sonra ofisimde şarja taktım cihazı şarjdan aldığımda ekranın sol alt köşeden sağa doğru çatlak olduğunu gördüm.

Cihazı hemen aldığım bayiye götürüp gösterdim ve cihazda en ufak darbe olmadığını ve garantiye göndermem gerektiğini söylediler. Garantiye gönderdiğim cihazım Samsun LG servisinde ekranın fotoğrafı çekilerek (komik olanda bu ekran fotoğrafı çekilerek) İstanbul merkez LG servisine mail yolluyla gönderildi kullanıcı hatalı olduğu anlaşılmış dendi. Bende İstanbul LG merkez servisine telefonu gönderdim, kullanıcı hatası dendi.

Yakup 681 Okunma

Cevaplar

  • Yakup 18 Ağustos 2015

    Yok anlamadığım hiçbir yerinde ezik olmayan bir cihaz nasıl garantiye girmez garanti ne işe yarıyor bir işe yaramıyorsa ne anlamı var garanti vermelerine tüketici hakem heyetine de şikayette bulunacağım bana verdikleri faturada bile tarih 2017 yazıyor nasıl takip ediyorlar nasıl bir hizmet anlayısınız var anlamadım... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön