15 Ekim
#12792858

Permolit Boya  Permosoft Kalitesiz

Ben böyle bir şey görmedim sulu boya bile bu boyadan daha güzel kapatırdı eminim ki duvarı yazık. Bu kadar kalitesiz bir şeye ayırdığım zamanıma mı yanayım parama mı bilemiyorum. Mahallemizdeki bir nalburdan onca övgüye karşılık 2.5 litrelik Permolit permosoft boyaya 80 lira verip aldım o kadar hevesle boya odayı sulu boyayla boyanmıştan kötü etti.


Hadi dedim renk değiştiriyoruz odada belki o yüzden kapatmamıştır gidip aynısından tekrar aldık ama yok sönüş felaket 160 liraya 5 kiloya küçük bir odayı boyatamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. Bunun telafisini kim Yapacak bilmiyorum. Üstelik oda çocuklarımın odasıydı onların yaşadığı hayal kırıklığı ise paha biçilmez.

Tugba Tugba 1.547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tugba'nın Teşekkür Mesajı26 Ekim

    Buraya bu şikayeti yazarken sadece yaşadığım üzüntüyü sıkıntıyı herkes bilsin istemiştim ve gelen ekibimiz sizinle en kısa zamanda iletişime geçecek msjını hiç önemsemedim. Ama öyle bir iletişime geçtilerki nasış teşekkür etsem bilemiyorum. Aynı yaptığım şikayeti herkesin bilmesini istediğim gibi bunu da herkes bilsin istedim. Defalarca aradılar sorunu çözmek için evime usta gönderip odayı tekrar boyadılar. Gerçekten verilen hizmet şaşırtıcı derecede mükemmeldi. Bunun için Yakup ustaya sonsuz teşekkürler. Permolit boyanın sorunu boyasında değil satış bayiliklerinin yeterli bilgiye sahip olmaması. Size tavsiyem eğer tedirginlik yaşıyorsanız permolit firmasıyla iletişime geçmeniz. Onların bilgisi ve hizmeti size doğruyu bulduracaktır. Tekrar teşekkürler.

  • Permolit Boya  Temsilcisi16 Ekim

    Merhaba Tuğba Hanım, yaşadığınız durum için üzgünüz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınızla görüşme sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler