11 Haziran
#12092814

Permolit Boya Çok Kalitesiz!

Bugün gün içinde boya satın almaya çıktım, her sene kendi boyamızı kendimiz yaparız. m---' dan şaşma diyen annemi dinlemeyen ben satış noktasının öve öve bitiremediği Permolit boyayı aldım, hem tavan hem duvar almaz olsaydım. Akşam akşam aile faciası, sinir krizine sebep olan boya markası, yorgunluğu cabası, bir de odamın duvarları rezil olduğu ile kaldı ne bir leke kapama ne kapatıcılık bir yaparsanız yapın kötü bir boya. Bütçeme olan zarar mı yanayım, duvarlara mı yanayım, tavanda olan bir lekeyi kapatmadığına mı yanayım, annem ile tartışmama mı yanayım?


Keşke internete ki yorumları okuyarak alsaydım, daha kalitesiz bir marka ömrü hayatımda görmedim, göremem de sanırım. Pazarlama stratejileri bol bol övün olmuş sanırım. Yaşadığı konu halkında nasıl bir çözüm süreciniz olur ayrı merak ediyorum. Umarım müşteri hizmetleri kaliteniz boyalarınız gibi değildir.

Duygu Duygu 5.182 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Permolit Boya  Temsilcisi11 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili teknik ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://www.permolitboya.com.tr/iletisim web sitemizden bile iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Permolit Boya

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler