Perkotek Mağdur Etti

Emre Emre22 Ağustos 2019 16:14

Perkotek personel takip cihazı kullanmaktayım. Programı başka bir bilgisayara kurmak zorunda kaldım bundan dolayı ayarları için Perkotek aradığımda benden 5 dakikalık bir uzaktan bağlantı için 75 dolar ücret ödemem gerektiğini söyledi. Daha önceden 2 3 defa sorun çıktı program kendisi hata vermişti ve bundan dolayı ödemeyi yapıp işlemimi halettirmiştim ama her seferinde 75 dolar ödeyecek kadar insanları saf yerine koyuyorsunuz.

Gerçekten bu firmadan hiçbir ürün alınmaz 2500 TL verip ana bayiden aldığım ürünü gerçekten çöpe atmak zorunda bırakıyorsunuz. Tamamen yanıltma bir firma ürünü sat insanların başına dert et sonra 5 dakika işlem için 500 TL talep et ben de sizi kurumsal bir firma biliyordum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emre 30 Ağustos 2019 15:24

Bu cihazlarda garanti falan yok ilk cihazı aldığım senede sorun oldu o zaman 75 dolar ödeyip işlem yaptırdım. Her ne olursa olsun 2 dakika uzaktan bağlantı bir tarafınızı kaldırmadan yaptığınız işlem için 75 ya da 60 dolar hak mı sizce. Sonuçta sizin orijinal ürününüz kendi kendine sürekli arızaya geçiyor bilgileri kaybediyor 

Perkotek Logo Perkotek 29 Ağustos 2019 21:30

Firmanın garantili destek süresi 3 yıl önce sona ermiştir. Buna karşılık, telefonda yardımcı olunabilecek olan işlemler için ücret alınmadan telefon üzerinde yönlendirmelerle firmaya yardımcı olunmuştur. Bilgisayar formatlaması sonrası programın ayarlarının tekrar yapılması gerekmektedir ve bu işlem garanti süreci biteli çok uzun zaman olduğu için ücretli olarak gerçekleşmektedir. Müşterimizin eski bir kullanıcımız olması sebebiyle, kendilerine belirttikleri gibi 75 usd servis ücreti değil, bir defaya mahsus olmak üzere %20 indirimli bir ücret bilgisi verilmiştir. Buna rağmen müşterimiz kendi sorumluluklarında olan bilgisayar sistemindeki hatadan sebep bizden ücretsiz destek talep etmektedir. Servis hizmetleri garanti süreçleri içinde ücretsiz karşılanmaktadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler