27 Ocak 2014

Performans Danışmanlık Hizmetleri Hizmet Vermiyor Oyalıyor Ancak!

Kredi Kartı Aidatı, Hesap İşletim Ücreti ve Dosya Masraflarını alabilmek için Tüketici haklarına adıma başvuracaklardı ama neredeyse 1 yıl olacak sürekli oyalıyorlar. Telefonlarıma çıkmıyorlar veya çıktıklarında da öğleden sonra döneceğiz size deyip yanıltıyorlar.


Tüketici hakem heyetine asıl ben gideceğim bu şirketi şikayete! Size 3 gün ya bana dönüş yaparsınız ya da mahkemede görüşürüz.

Sumeyra 6.885 Okunma

Cevaplar

  • Sumeyra02 Şubat 2014

    Firma ertesi gün hemen kargomu yollamış ama telefonla aramadılar yine ben aradım onları ama şikayetim işe yaramış gibi görünüyor. En azından şimdilik. Yinede 3 ayda en geç 6 ayda sonuçlanacak paranızı alacaksınız vaadleri boş çıktı kaç ay geçti daha yeni evraklar tamamlanıp tüketici heyetine verebileceğim evrakları. Ben her bankayla iletişimi yazışmaları herşeyi firma halledecek diye düşünürken firma sadece dilekçeleri yazıp yönlendirme yapıyor. Bilseydim kendim evrakları verirdim heyete hiç değilse taa Çorlu dan kargo beklemezdim. Bir daha aracı firmalar ile çalışmayı düşünmüyorum. Güvenimi çok kırdılar umarım sonuç alabilirim bankalardan paralarımı geri alabilirim de içim firmaya bir nebze olsun rahatlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön