24 Ekim 2014

Perabulvari.com Kırık Ürün Gönderdi!

Perabulvari.com'dan 30.09.2014 tarihinde verdiğim sipariş 22.10.2014 tarihinde elime ulaştı 22 gün sonra gelen ürünlere şikayetimi es geçiyorum. Bari bu kadar beklettiğinize değsin, gönderdikleri ürünler çok düşük kaliteli. Ürünlere materyal vs hakkında detay yazılmalı, benim mika gibi gördüğüm ürün plastik çıktı (ki ben bunu da es geçiyorum).

Ürünleri gönderirken bir zahmet bakın değil mi? Aldığım ürünlerin içinde minik seyahat ütüsü vardı resmen ambalajı birisi açmış kapamaya da zahmet etmemiş, yırtık pırtık göndermiş ve ütünün de kulpu kırık! Fişin ucu ütüye girmiyor. İnsan hiç mi bakmaz bu ürünlere? Ya da bir art niyet mi var? Böyle bir şey olamaz! Bu nasıl iş anlamadım.

Cansu 664 Okunma

Cevaplar

  • Perabulvari.com Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşteri ile görüşülerek geerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  • Cansu 04 Kasım 2014

    asla tavsiye etmiyorum ürünleri aldıkları paraya göre çok kalitesiz ve ürün detayı bilgisi vermiyorlar ayrıca bir kişi bile dönmedi satış sonrası hizmet filan yok kesinlikle tercih etmeyin çok üzülürsünüz.

  • Cansu 04 Kasım 2014

    Asla tavsiye etmem bir kişi bile dönüş yapmadı kalitesi olmayan vasat bile diyemeyeceğiniz ürünleri gönderiyorlar kalitesine güven olmaz firmaya güven olmaz kesinlikle alışveriş yapmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön