04 Nisan 2014

Pera City Suites Otelde Kalan Eşyaları Atıyormuş.

Beyoğlu Pera City Suites'de kalışıma istinaden, otelden çıkarken unutmuş olduğum parfümü kendilerine sorduğumda, kargo ile göndermeleri için otelde unutulan özel eşyaların atıldığını belirttiler. Daha sonra konuyla ilgili birimle görüşmek istediğimde, kamera kayıtlarının inceleneceğini belirttiler ve 10 gün boyunca geri dönüş olmadı.

Tekrar aradığımda ise C** A** isimli Satış Müdürü" alt tarafı bir parfüm , ne kadar kıymetliymiş" diyerek ilgilenmeyeceklerini belirttiler ve Genel Müdürü ile görüşmek istediğimde kendisine bağlamadılar. Genel Müdürlerine konuyu aktarmak ve kendisiyle görüşmek istiyorum.

İpek 340 Okunma

Cevaplar

  • İpek'in Teşekkür Mesajı10 Nisan 2014

    Kendileri parfüm ücretimi yatırdılar. Aslında artık olay parfüm olayını geçmişti ancak kimsenin ekmeğiyle oynamak bana yakışmaz bu sebeple Satış Müdürünü patronalrına şikayet etmekten vazgeçtim. şikayet var ekibine sonsuz teşekkürler,

  • İpek08 Nisan 2014

    Herhangi bir şekilde firma tarafından aranmadım. Kendileri artık telefonlarıma çıkmıyorlar. Ve satış müdürleri Ceyda A. Cep telefonuma msglar atarak taciz ediyor. Bu sebeple olayı yargıya intikal ettirmeyi düşünüyorum.

  • İpek08 Nisan 2014

    Kendilerini otel düzeni , piliği sebebiyle aynı zamanda Turizm Bakanlığına şikayet edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön