18 Temmuz 2014

Pepsi Beni Yanılttı

Bayrampaşa'da bulunan dükkanımızda Pepsi'nin kendi ürünlerini teşhir için vermiş olduğu çift kapılı şişe soğutucu vardı. Aynı ilçe sınırları içerisinde adres değişikliği yapacaktık, Pepsi kola dağıtıcısı, siz uğraşmayın biz yeni adresinize dolabı getirelim ,hatta bu dolap yerine size daha yeni bir dolap getirelim bizde centilmence yaklaşımı kabul ettik.

Ertesi gün yeni dolabı yeni adresimize getireceklerini söyleyerek önceki dolabı aldılar. Aradan bir hafta geçti aradık sorduk vs, sistem değişti vs haftaya getireceğiz dediler. Aradan iki ay geçti her hafta aramamıza rağmen dolabı getirmediler. Resmen bize yalan söyleyerek dolabı aldılar, aksi halde zaten biz dolaptan memnunduk.

Muhammet 1.921 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet25 Ocak 2015

    Beni arayıp bilgi vs.. aktarmadılar burada yazan standart otomatik cevaptır. Biz sorunumuzu 7 ay sonra uğraşıp çabalayarak çözdük. Çözüm sürecinde Pepsinin hiçbir etkisi ve yardımı olmamıştır.

  • Pepsi Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile iletişime geçilerek ,bilgi aktarılmıştır. Teşekkür ederiz. PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön