Pepsi Kutu Şikayetleri

(58 şikayet)
Pepsi

Şişe ve kutu kola ürünleriniz iyice bozuldu, bildiğiniz şekerli su içiyoruz. Buna bir çözüm ve eski haline dönmesini istiyoruz. Asit falan hiçbir şey yok tadı bozuldu.

16 Şubat
Pepsi

Bankadan almış olduğum iki adet Pepsi Light kutu kolanın daha sonra birinin yarım olduğunu fark ettim, açma halkası kapalı olup, etrafında az miktarda eziklik var fakat herhangi bir delik yok... Konuyla ilgili …

30 Ocak

Kadir'in Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.
23 Ocak
Pepsi

Pepsi marka 330 ml kutu kolaların açma halkalarında bulunan şifreler Facebook 101 Plus Okey oyununda çalışmıyor. 50 tane şifreyi denedim ve hepsinde de "Kapsam Dışı Kod" hatası veriyor.

21 Ocak
Pepsi

Çanak Okeyplus mobil oyun uygulamasında Pepsi kapak ve açma halkalarındaki kodu girmem dahilinde hediye çip kazanacağımı söylüyordu. 19/01/2018 tarihinde 2 adet kutu Pepsi aldım açma halkalarındaki kodu girdiği…

19 Ocak
Pepsi

Pepsi kutu açma halkasında çıkan şifreler oyunda kullanmaya kalktığımda geçersiz uyarısı veriyor.

15 Ocak
Pepsi

Pepsi marka 330 ml kutu kolaların açma halkalarında bulunan şifreler Facebook 101 Plus Okey oyununda çalışmıyor. En az 10 tane şifreyi denedim ve hepsinde de "Kapsam Dışı Kod" hatası verdi.

05 Ocak
Pepsi

Pepsi 330ml kutu aldım altındaki kodu Okey Plus'ta giriyorum, yanlış kod girişi yapılmıştır diyor, Pepsi'yi kod için almıştım.

04 Ocak
Pepsi

İki adet almış olduğum Pepsi 200 ml Cola farklı dolum yapılmış olduğunu fark ettim, birinin daha az olduğu gözle görülür şekilde belli, bu hatanın nasıl olmuş olduğu hakkında bilgi edinmek istiyorum.

10 Aralık 2017
Pepsi

Benim Pepsi kodum olmuyor oyuna giriyorum Pepsi kutusu gelmedi.

19 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön