01 Temmuz 2015

Pepsi Promosyon Ürünler Verilmiyor!

Bugün Denizli İstiklal Caddesi'ndeki Gün Market'ten Doritos Baharatlı 3.50 lira olan cipsten almak için markete girdim. Kasadaki personele bu cipsin 1 litre Pepsi hediyesini veriyor musunuz diye sordum. Çalışan bana burada Pepsi satmıyoruz ama bakkallar veriyor dedi. Bende peki o zaman dedim ve bakkallara sormaya başladım. 5-6 bakkal bana Pepsi satmadıklarını, 5-6 bakkaldan da aldığınız yere geri götürün cevabını aldım. Tekrar gün markete geri döndüm ve aldığınız yere geri götürün dediler dedim ama personel bana bu konu hakkında bir şey yapamayız dedi. Ben bu zulmü yaşamak zorunda mıyım kardeşim? Neden ilk girdiğim bakkal vermiyor nasıl iş yapıyorsunuz? Parasında değilim bu resmen işkence.

Orkun S. 284 Okunma

Cevaplar

 • Orkun S.03 Ağustos 2015

  Rica edeceğim bana hangi süpermarket ten alabileceğimi söyleyin kampanya biticek.

 • Pepsi Müşteri Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Değerli Tüketicimiz, Mailiniz ilgili birimlere gönderilmiştir. Saygılarımızla, PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

 • Orkun S.24 Temmuz 2015

  Denizli istiklal gün market ve yükseller süper market Pepsi 1 litre promosyon anlaşmasında olduğu halde gün market Pepsi satmıyor yükseller süper market ise veremeyeceğini söylüyor!

 • Orkun S.24 Temmuz 2015

  Denizli istiklal gün marketten almış olduğum cips paketinin içinden çıkan 1 litre Pepsi promosyonunu almak için bütün denizliyi gezmek zorunda kaldım ve hala Pepsi hediyesini veren bir süpermarket yok rica etsem Denizli'nin neresinden alacağımı bana söyler misiniz? İnat ettim alacağım.

 • Pepsi Müşteri Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Değerli Tüketicimiz, Mailiniz ilgili birimlere gönderilmiştir. Saygılarımızla, PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön