Pepsi Promosyon Ürünler Verilmiyor!

Orkun S. |

Bugün Denizli İstiklal Caddesi'ndeki Gün Market'ten Doritos Baharatlı 3.50 lira olan cipsten almak için markete girdim. Kasadaki personele bu cipsin 1 litre Pepsi hediyesini veriyor musunuz diye sordum. Çalışan bana burada Pepsi satmıyoruz ama bakkallar veriyor dedi. Bende peki o zaman dedim ve bakkallara sormaya başladım. 5-6 bakkal bana Pepsi satmadıklarını, 5-6 bakkaldan da aldığınız yere geri götürün cevabını aldım. Tekrar gün markete geri döndüm ve aldığınız yere geri götürün dediler dedim ama personel bana bu konu hakkında bir şey yapamayız dedi. Ben bu zulmü yaşamak zorunda mıyım kardeşim? Neden ilk girdiğim bakkal vermiyor nasıl iş yapıyorsunuz? Parasında değilim bu resmen işkence.

Etiketler :

Promosyon - Hediye Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun S.
  03 Ağustos
  00:37

  Rica edeceğim bana hangi süpermarket ten alabileceğimi söyleyin kampanya biticek.

 • 24 Temmuz
  15:22

  Değerli Tüketicimiz,

  Mailiniz ilgili birimlere gönderilmiştir.

  Saygılarımızla,

  PepsıCo Müşteri Hizmetleri
  0800 261 70 00

 • Orkun S.
  24 Temmuz
  08:33

  Denizli istiklal gün market ve yükseller süper market Pepsi 1 litre promosyon anlaşmasında olduğu halde gün market Pepsi satmıyor yükseller süper market ise veremeyeceğini söylüyor!

 • Orkun S.
  24 Temmuz
  08:33

  Denizli istiklal gün marketten almış olduğum cips paketinin içinden çıkan 1 litre Pepsi promosyonunu almak için bütün denizliyi gezmek zorunda kaldım ve hala Pepsi hediyesini veren bir süpermarket yok rica etsem Denizli'nin neresinden alacağımı bana söyler misiniz? İnat ettim alacağım.

 • 03 Temmuz
  17:55

  Değerli Tüketicimiz,

  Mailiniz ilgili birimlere gönderilmiştir.

  Saygılarımızla,

  PepsıCo Müşteri Hizmetleri
  0800 261 70 00