14 Mayıs 2013

Pepsi Otomat Son Kullanma Tarihi Geçmiş Kutu Pepsi Verdi!

Geçen hafta Ankara'daki bir kamu bankasında otomattan aldığım kutu Pepsi'inin kutusu lekeli ve pis bir şekilde çıktı. İlk başta aldırış etmedim kutuyu temizleyerek açtım. İlk yudumda tadında çok hafif bir farklılık olduğunu hissettim, son kullanma tarihine baktığımda tarihin 2 ay geçtiğini gördüm.

Arkadaşım ile birlikte pepsi genel müdürlüğünü aradık gerekli departmana bağladılar. Durumu görevliye belirttik. Bizden adresi istedi, hemen kontrol ettireceğiz sizin ürününüzü de değiştirelim dedi. Arkadaşlar gelince size ulaşacağız dendi ve öyle kaldı.

Geçen haftadan beri ne arayan var ne soran. Zaten bozuk ürünüde attım çöpe gitti. Sürekli Pepsiyi tercih ediyordum bundan sonra bir daha almam.

Güçhan 463 Okunma

Cevaplar

  • Güçhan 05 Mart 2015

    Bravo Pepsi alkışlar sizin için, tam 2 yıl olmuş ne geri dönüş var ne de mesaj, müşteri memnuniyeti anlayışınız ve insan sağlığı tedbirleriniz için tebrik ediyorum sizi.

  • Güçhan 24 Mayıs 2013

    iletişime geçen bayan önceki bayanın söylediklerini söyledi ve şu tarih oldu halen bir işlem yapılmadı.Ekip gelip kontrol edicek denildi, ürününüzü değiştiriceğiz dendi, öyle kaldı.Zaten bende geçici olarak görev yaptığım bankada değilim artık arasalarda bulamazlar.Bu kadar vurdum duymazlık olmaz insan sağlığı söz konusu burada.Şu an pepsi Amerika ile irtibata geçiyorum.Anlaşılan pepsi Türkiye müşterilerini önemsemiyor.

  • Pepsi Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Tüketicimiz ile iletişime geçilerek ,konu ilgili departmana iletilmiştir. Teşekkür ederiz. PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön