Pepsi Lipton İce Tea İçindeki Yabancı Cisim!

Hümeyra B. |

Dün semt marketinden aldığım Lipton ice tea limon 1,5 litre içeceğin içinde salya şeklinde cisim buldum. Açmadan direk olarak resimlerini çekip mail atmak istedim fakat gerek web sitesi gerek internet üzerinden ulaşamadım. Benim gibi birkaç kişi daha aynı sorunu yaşadığını firmanın cevap dahi verdiğini paylaşmışlar. Böyle uluslararası bir firma için oldukça korkunç bir durum. Sonuna kadar bu işin peşindeyiz. Benim çocuklarımın sağlığı hiçbir şeyden önemli değil. Bunu hepinizin görmesini istiyorum.

Etiketler :

Üründe Yabancı Madde Çıkması Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hümeyra B.
  23 Mart
  02:12

  3 Mart'tan itibaren sorunuma bir adım çözüm gelmedi firma tarafından şahsıma 2 defa telefon açıldı ısrarla ürünü istediler. Onun dışında ne seri numarası ne bandrol ne üretim tarihi vs. Sormadılar bile. Ben ürünü sizlere elbette teslim etmem. Sizin firma olarak kendinize güveniniz yokmuş ki benim sizlerle nasıl olsun.

 • Hümeyra B.
  11 Mart
  15:30

  Öylemi benimle Kim görüştü peki.? Nasıl bir bilgilendirme sağlandı bakin çok merak ettim doğrusu! Siz bizimle dalga mi geçiyorsunuz. Beni kimse aramadı bir bayan arayıp elimdeki ürün istedi vermem deyince peki size geri döneceğiz dedi bir daha arayan soran yok. Kandırmayın kimseyi

 • 03 Mart
  13:48

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi.

  Saygılarımızla,

  PepsıCo Müşteri Hizmetleri
  0800 261 70 00