08 Aralık 2014

Pepsi Kodları Geçersiz Çıkıyor!

Marketlerden aldığım ve Pepsi kampanyaları için biriktirdiğim kapaklar sisteme girdiğimde geçersiz uyarısı alıyorum. Kampanya kurallarına girip baktığımda kapak kodlarının üretim tarihinin 1 haziran 2014 olarak değiştirilmiş olduğunu gördüm. Elimdeki içip biriktirdiğim yüzlerce kapağım geçersiz olmuş.

Bugün marketten Pepsi alıp kodunu sisteme girmeye çalıştım yine geçersiz uyarısı verdi. Bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Ben marketten aldığım kodun üretim tarihini nereden bilebilirim. Hem kampanyalar yapıyorsunuz hem de insanların katılımını engelliyorsunuz. Pepsi'den elimdeki geçerliliğini yitirmiş kapaklarımın değiştirilmesini istiyorum.

Caner 1.425 Okunma

Cevaplar

  • Caner 08 Aralık 2014

    pepsi tarafıma dönüş yapmıştır ancak bana 1 haziran 2014 tarihinden önceki kodların kullanılamayacağını söylediler sadece. zaten problemin kaynağı bu olduğu için beni aramaları hiç bir işe yaramadı. marketten yeni aldığım pepsiden çıkan kod bile geçerli değil. sebebide 2013 nisan ayında üretilmiş olması. pepsinin bu konuda tek öneriside pepsi alırken altındaki üretim tarihine göre almamız. ben içecek içmek için ajancılık oynamak istemiyorum. içtiğim bütün pepsilerin kodları geçersiz. bundan sonra ne pepsi içerim ne kampanyalarınıza katılırım.

  • Pepsi Temsilcisi08 Aralık 2014

    Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön