07 Ağustos 2015

Pepsi Firmasının Yapmış Olduğu Promosyon Kampanyası Tamamen Yanlış.

Hatay Antakya merkezde marketlerden almış olduğum 10 adet 2,5 litre Pepsi sarı kapağına karşılık almam gereken 5 adet Lipton İce Tea 1 litre verecek bakkal ya da market bulamadım. Hangi bakkala yada markete sorduysam Pepsi artık almıyor reklam yalan şikayet edin diyor. Kampanya tarihi dolmamasına rağmen Pepsi şirketi böyle ucuz yalan kampanyalarla satış yapmaya çalışmaktadır. Pepsi şişesinde yazan kampanya numarası olan 0800 261 70 00 Pepsi Müşteri Hizmetleri aradığımda eksik yada hatalı numara çevirdiniz mesajından başka bir şey çıkmıyor.

Öner 206 Okunma

Cevaplar

  • Öner28 Ağustos 2015

    Almış olduğum 2,5 litre PepsI sarı kapağına karşılık almam gereken Lipton İce Tea verecek bakkal bulamadım.Tüm marketler PepsI artık almıyor reklam yalan şikayet edin diyor.Kampanya tarihi dolmamasına rağmen PepsI şirketi böyle ucuz kampanyalarla satış yapmaya çalışmaktadır.Şikayeti güya değerlendirmek adına firmadan arayıp utanmadan tüketici ile görüşüldü bilgilendirildi yazılıyor.Söyledikleri aynen şu 'marketlerin kampanyaya katılması zorunlu olmadığından ürünleri kampanyaya katılan marketlerden temin etmeniz gerekiyor'' cevabı. Anlayacağımız tüm marketleri gezip promosyonu veren market var mı aramak. Kampanyaya katılan market ismini verin dediğimde de biz döneriz size diyerek kapatıyorlar

  • Öner12 Ağustos 2015

    Birde tüketici ile görüşüldü yazmaya utanmayan bir firma. Doğru arandım söyledikleri sadece şu ''marketlerin kampanyaya katılması zorunlu olmadığından ürünleri kampanyaya katılan marketlerden temin etmeniz gerekiyor'' cevabından öte bir şey olmadı. Anlayacağımız tüm şehrin marketlerini tek tek elimizde kapaklar ile gezip promosyonu veren market var mı aramak. Kampanyaya katılan market ismini verin dediğimdede biz size dönecez diyip kapattılar. Pepsi şirketinin hiçbir kampanyasına inanmayın derim.

  • Pepsi Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, PepsıCo Müşteri Hizmetleri 0800 261 70 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön