PeP ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PeP Güvenlik Engeli Para Transferi

104
Fatih
Fatih 25 Mart 01:06

Güvenlik engeli bu kadar pasif bir şey olamaz teknoloji çağında yaşadığım problemlere bak maile dönüş yok müşteri temsilcisi Allah'a emanet çok kötü uygulama paramla... Oldum resmen başlamadan yolda bıraktı ne yazık ki hiç böyle, düşünmemiştim ayıp ya

PeP Logo
PeP25 Mart 02:34
PeP Logo
PeP25 Mart 02:35

Benzer Şikayetler

profile
-
8 saat önce

Pep Güvenlik Kontrolüne Takıldı

Pep hesabıma bankamdan para transferi yaptım. Güvenlik kontrolüne takıldım böyle bir saçmalık olamaz 1 gündür para ortada yok. Mail attım, aradım, dönen yok. Dekontum var. Savcılığa şikayette bulunacağım. Eğer geri dönüş olmazsa, böyle saçma bir uygulama.

profile
45
1 gün önce

Pep Hesabımdan Para Çekemiyorum

Pep kendi hesabıma para çekeceğim güvenlik kontrolüne takılmıştır diyor. Böyle saçmalık mı olur? Mail attık, bakalım destek ekibe kimlikle beraber bekliyoruz. Bu para benim para, çekmek istiyorum. Kendi hesabımdan atmışım, kendi hesabıma çekeceğim.

profile
123
1 hafta önce

Pep Güvenlik Kontrolü

Pep'e bir gün önce üye oldum. Defalarca para yatırdım sorun yoktu ilk kez banka hesabıma geri para çekecektim ki güvenlik kontrolüne takılmışım. Böyle olur mu bunu üye olurken istersin sonrasında değil. Selfie ve kimlik mail attık hiçbir dönüş yok. Hemen şimdi savcılığa şikayette bulunuyorum.

profile
85
1 hafta önce

PeP Paraya Güvenlik Bloke

Hesabıma bloke koyuldu, güvenlik sebebiyle. Halen ne geri dönüş, ne de maillere cevap verildi. Yani çok kötü bir uygulamanız var, insanları mağdur ediyorsunuz. Belki son paramdır ve 1 hafta oldu. Halen bir dönüş olmadı, amacınız nedir, bilgi bile vermiyorsunuz.

PeP Paraya Güvenlik Bloke
profile
136
26 Nisan

PeP Para Transferi Çekme

Bir başka banka hesabımda para yüklemedim, geri alamıyorum. Dokunamıyorum güvenlik şeyine takıldı uyarısı veriyor. Bloke olmuş durduk yere hala bekliyorum. Selfie çekip mail attım ama hala yok. Uygulamaya da giremiyorum. Böyle bir durumla karşılaşmak gerçekten can sıkıcı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .