Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Pep Euro Transferi 1 Haftadır Yapmıyor

profile
29 Mayıs
275

24 Mayıs'ta Euro transferi yaptım hala ulaşmadı Pep dekont istiyorum bana hesap hareketi gönderiyor ancak beş günde ben zaten onu sistemden alabiliyorum. Bana parayı gönderdiyseniz dekontu gösterin giden para tok ki dekont olsun.

Bir hafta olmuş paramızın dilencisi olduk sayelerinde.

PeP Logo
30 Mayıs 09:20
PeP Logo
30 Mayıs 10:07

Merhaba Erdem Ç., Yurt dışı para transferi işlemlerinizle alakalı ilgili birimimiz tarafından inceleme yapılmakta olup ödemelerinize ait dekontlar mail adresinize yönlendirilecektir. Saygılarımızla, PeP Müşteri Hizmetleri

Erdem
30 Mayıs 11:03

Bir haftadır 40 telefon görüşmesi yaptım ancak şikayet edince hesaba transferi gerçekleşti. Yurt dışı transferi kapatmanız isabet olmuş bir haftada sepa mi olur.

Erdem
01 Haziran 10:56
Pep Euro Transferi 1 Haftadır Yapmıyor

Transfer hala bekliyor 16 Euro ödedik transfer için hala kaç gün oldu yapılmadı transfer.

Benzer Şikayetler

Pep ATM'den 200 Euro'ya 30 Euro Kesiliyor Sitede %3 Yazıyor Bunlar %30

profile
23 Haziran
267

Pep bankası fazla komisyon kesiyor sitesinde yurt dışı ATM'lerde para çekme %3 yazıyor ben 200 euro çekiyorum. 30 euro komisyon kesiliyor. Hesabıma euro gönderiyorum. 1949 euro gönderdim. Gönderme bedelini ödeyerek, Pep bankası benden 38 euro komisyon kesiyor. Yattığı için şimdiye kadar kesilen fahi...

Pep Hesap Blokesi Kaldırma

profile
3 gün önce
115

Pep uygulamasına banka hesabımdan para gönderdim. Geri hesabıma çekmek istediğimde güvenlik protokülüne takıldı diye hata verdi. Param içeride kaldı çekemiyorum. Kötü bir uygulama. Kimsede ilgilenmiyor. Kimlik gönderdim. Hala geri dönüş sağlanmadı. Arkadaşıma para gönderecektim onu da yapamadım.

PeP Para İadesi Yapmıyor

profile
4 gün önce
114

Peple isimli şirkete yanlışlıkla 1000 Tl para gönderdim. Dekontun üstünde kendi isim ve IBAN bilgileri olmasına rağmen para iademi yapmıyorlar. Üstelik paranın onlarda olduğunu ve kurumsal hesaba yatırdığım için bireysel hesabıma aktaramayacaklarını bildirdiler. Şaka gibi bir şirket.

pep-para-iadesi-yapmiyor-1.pdf
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ferhat

Hocam işleminiz yapıldımı benimde 1949 euro parama el koydular ne iade ediyorlar ne de hesaba yansıtıyorlar

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
PeP Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 58 dk
Benzer Şikayet Yaz