19 Ekim 2018
Yorum Yap
#11050002

Penti  Ürün İadesini Kabul Etmedi!

Penti'den şikayetçiyim. Ankara Podium AVM'den çocuğum için aldığım külotlu çorap defolu olması nedeniyle iade etmek istediğimde çorabın1 saatlikte olsun giyilmiş olması nedeniyle iadeyi kabul etmedi.
Ürünün defosunun giydikten sonra fark ettiğimi fark eder etmez de getirdiğimi bilgisini vermeme rağmen iade işlemi alamayacağını söyledi. Defolu ürünü herhalde tekrar satışa sunacaklardı. Giyilip giyilmemesi bu kadar önemli olduğuna göreAnkara Podium AVM Penti satıcılarından şikayetçiyim.

Nermin Nermin 1.318 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Nermin26 Ekim 2018

    Antares AVM Penti mağazasından kızım için aldığım külotlu çorap ta tekstil hatasının olduğunu giydirdikten 1 saat sonra fark ettim. 1 gün sonra Podium AVM Penti mağazasına götürdüm çalışan bayan bana birkaç saat te olsa giyildiğini incelemeye gönderse bile kabul olmayacağını söyledi ve iade yi ve değişimi kabul etmedi Benim anlamadığım tekstil hatasından kaynaklı ürünlerini nasıl giyilmiş olduğu için iade almadıkları Tekstil hatası bile olsa sadece 15 liralık çorap mis Penti den ve çalışan ından şikayet çiyim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler